o Nas

 

 

„Misja – najbardziej wartościowa jest ta, która powstaje z wewnętrznej potrzeby pomocy”

 

 

To właśnie MISJA jest głównym autorem powstania inicjatywy, jaką jest serwis Płodnosc.pl i tak jak wiele inicjatyw z misją, tak również i ta powstała dzięki pracy i determinacji kilku wspaniałych, szalenie barwnych i zaangażowanych Osobowości.

Jesteśmy tutaj, aby droga, na której się znalazłaś/eś, była drogą opartą o fachową, rzetelną wiedzę, abyś nie błądził/a. Pomogą nam w tym specjaliści z różnych dziedzin medycyny, począwszy od ginekologów, andrologów, endokrynologów, skończywszy na paniach pielęgniarkach, które nierzadko swoją empatią i pogodą ducha uspokajają nasze skołatane nerwy podczas badań.

Jesteśmy tutaj, aby dać Ci możliwość spotkania się z ludźmi „podobnymi” do Ciebie, którzy mają podobne zmagania, pokonują porównywalną do Ciebie drogę, podejmują podobne decyzje, a także doświadczają tych samych uczuć: smutków i radości. Chcemy uświadomić Ci, jak wielu ludzi poszukuje drogi do Szczęścia i jak wielu z Nas jest w stanie sobie pomóc nawzajem. Wymiana doświadczeń może być bezcenną wiedzą dla Ciebie i innych, a przekazanie tej wiedzy nic nie kosztuje, jedynie Twój czas… to mało w porównaniu z tym, ile ktoś dzięki Twojej informacji może zyskać!

Jesteśmy również tutaj, aby pomóc Ci  przetrwać dni, kiedy brakuje już sił do walki. Wszyscy dokładamy wszelkich starań, aby choć na chwilę oderwać Twoje myśli od dnia codziennego. Stworzyliśmy dla Ciebie przestrzeń, gdzie w spokojnej,  pozytywnej atmosferze spędzisz czas z dala od trosk dnia codziennego. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie tam swój kawałek „nieba”.

Jesteśmy tutaj, aby dać Ci odwagę i uświadomić, że niepłodność to również choroba, jak każda inna. Nie trzeba się tego wstydzić , uważać niepłodność za temat tabu, bo przecież, tak jak każdy na tej ziemi, po prostu chcemy być szczęśliwi (i nie robimy tym nikomu żadnej krzywdy). Mam ogromną nadzieję, że osoby znane, które wsparły naszą inicjatywę, dodadzą Ci sił, a przede wszystkim odwagi, aby bez wahania, bez zatrzymania udało Ci się zdobyć ten upragniony w życiu cel.

Bardzo bym Nam życzyła, jak i również 1,5 mln Par zmagających się z problemem niepłodności, aby nasza misja, którą podjęliśmy się wypełnić, okazała się „kluczem” do otwarcia wielu drzwi w tematyce niepłodności. Dołożymy wszelkich starań, aby wypełnić naszą misję! Wszystko to, aby uświadomić Wam, że nie jesteście sami – jesteśmy RAZEM.  

 

 

Sylwia Bentkowska, redaktor naczelna Nieplodnirazem.pl

  Sylwia Bentkowska     redaktor naczelna