5 niezwykłych książek, które sprawią, że w 2018 r. poczujesz spokój i szczęście

100 happydays, czyli jak się robi szczęście w 100 dni [e-book], autor: Mateusz Grzesiak

Znacie Mateusza Grzesiaka? To najpopularniejszy coach w Polsce, psycholog i trener. Jeśli go znasz, to nie trzeba mówić Ci nic więcej i z pewnością niecierpliwie czekasz na kolejne przejawy jego twórczości. Jeśli nie znasz — uważaj! Zanim zaczniesz czytać, dokończ lepiej wszystkie zaległe zadania, wyłącz telefon i weź głęboki oddech. Ta książka – ósma w dorobku autora – wciągnie Cię i nie pozwoli odłożyć się na półkę, póki nie skończysz. A potem długo jeszcze wracać będzie do Ciebie w myślach, bo tak jest z mądrością zmieniającą życie.

Ta książka jest inna niż wszystkie. To świadectwo. Świadectwo wyjątkowości w normalności. Świadectwo stu dni szczęśliwego życia, które zaczęły się internetową akcją, a skończyły… No cóż, tego dowiesz się, gdy doczytasz do końca. W książce znajdziesz nie tylko inspirujące historie, ale także ćwiczenia, które pomogą Ci przybliżyć się do swojego szczęścia i rozumienia życia.

„Mateusz Grzesiak pokazuje jak cieszyć się każdą chwilą, porusza wiele spraw (nie zawsze tych pozytywnych), jest bezpośredni, szczery i pewny siebie. I wiecie co…? Właśnie ta jego pewność siebie i to jak potrafi się cieszyć z małych rzeczy sprawia, że my też tak chcemy! 100 happy days, to moim zdaniem również lektura obowiązkowa. Jeżeli na początku będziecie trochę zniechęceni – czytajcie dalej. Książkę trzeba zrozumieć na swój własny sposób a ja wiem, że będę do niej często wracać.” [recenzja: http://beauty-fashion-shopping.pl]

 


Dziennikarka, redaktorka, absolwentka Polonistyki na UW. Woli słuchać niż mówić, biegać niż siedzieć, medytować niż dywagować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.