5 niezwykłych książek, które sprawią, że w 2018 r. poczujesz spokój i szczęście

100 happydays, czyli jak się robi szczęście w 100 dni [e-book], autor: Mateusz Grzesiak

Znacie Mateusza Grzesiaka? To najpopularniejszy coach w Polsce, psycholog i trener. Jeśli go znasz, to nie trzeba mówić Ci nic więcej i z pewnością niecierpliwie czekasz na kolejne przejawy jego twórczości. Jeśli nie znasz — uważaj! Zanim zaczniesz czytać, dokończ lepiej wszystkie zaległe zadania, wyłącz telefon i weź głęboki oddech. Ta książka – ósma w dorobku autora – wciągnie Cię i nie pozwoli odłożyć się na półkę, póki nie skończysz. A potem długo jeszcze wracać będzie do Ciebie w myślach, bo tak jest z mądrością zmieniającą życie.

Ta książka jest inna niż wszystkie. To świadectwo. Świadectwo wyjątkowości w normalności. Świadectwo stu dni szczęśliwego życia, które zaczęły się internetową akcją, a skończyły… No cóż, tego dowiesz się, gdy doczytasz do końca. W książce znajdziesz nie tylko inspirujące historie, ale także ćwiczenia, które pomogą Ci przybliżyć się do swojego szczęścia i rozumienia życia.

„Mateusz Grzesiak pokazuje jak cieszyć się każdą chwilą, porusza wiele spraw (nie zawsze tych pozytywnych), jest bezpośredni, szczery i pewny siebie. I wiecie co…? Właśnie ta jego pewność siebie i to jak potrafi się cieszyć z małych rzeczy sprawia, że my też tak chcemy! 100 happy days, to moim zdaniem również lektura obowiązkowa. Jeżeli na początku będziecie trochę zniechęceni – czytajcie dalej. Książkę trzeba zrozumieć na swój własny sposób a ja wiem, że będę do niej często wracać.” [recenzja: http://beauty-fashion-shopping.pl]

 

Karolina Wagner

Dziennikarka, redaktorka, absolwentka Polonistyki na UW. Woli słuchać niż mówić, biegać niż siedzieć, medytować niż dywagować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *