„Co z naszą relacją?" O bliskości, wspólnych dążeniach i seksie w trakcie leczenia niepłodności

„Co z naszą relacją?” O bliskości, wspólnych dążeniach i seksie w trakcie leczenia niepłodności

8 grudnia o godz. 10.00, zapraszamy do nOvum wszystkie pary będące w trakcie diagnostyki i leczenia niepłodności, które chciałyby wiedzieć więcej o tym, jak w wymagającym dla relacji czasie zadbać o jej jakość. Spotkanie adresowane jest do par, które, mimo wyzwań związanych w leczeniem, chciałyby być wrażliwe na emocjonalne potrzeby partnera lub partnerki, zjednoczyć się we wspólnym dążeniu do rodzicielstwa i dowiedzieć się, jak realizując plan leczenia, zadbać o związek.

Święta, sylwester i koniec roku to trudny czas dla wielu par starających się o dziecko. Trudny w relacjach z innymi, ale bywa, że i w związku. Różnice w przeżywaniu niepłodności mogą powodować poczucie niezrozumienia i oddalenia partnerów. Jednak nie musi tak być! Choć wobec niepłodności relacja partnerska mierzy się z wyzwaniami, to może być początkiem nowego rodzaju bliskości, pełnego otwartości na potrzeby partnera lub partnerki.

8 grudnia Przychodnia  nOvum zaprasza na warsztaty: „Co z naszą relacją? O bliskości, wspólnych dążeniach i seksie w trakcie leczenia niepłodności.” Przeczytajcie informację i jeżeli czujecie, że problem może dotyczyć Waszego związku, dołączcie do uczestników warsztatów! >>>TU ZNAJDZIESZ SZCZEGÓŁY<<< 

Liczba miejsc ograniczona. Zachęcamy do zapisów.

POLECAMY: Umysł kontra ciało. Kiedy sposób myślenia pomaga w staraniach o dziecko?

Umysł kontra ciało. Kiedy sposób myślenia pomaga w staraniach o dziecko?

 

Karolina Wagner

Dziennikarka, redaktorka, absolwentka Polonistyki na UW. Woli słuchać niż mówić, biegać niż siedzieć, medytować niż dywagować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *