Odpowiedz do: Pokój zwierzeń – pomoc psychologiczna – o emocjach na spokojnie

Daria Terlikowska
Daria Terlikowska
Participant

Dzień dobry
Bardzo mnie poruszyło to co Pani napisała…
Jedenaście lat starań o dziecko to niezwykle długi okres czasu. Wyobrażam sobie, że był to czas w Waszym życiu kiedy skoncentrowani byliście głównie na badaniach, wizytach lekarskich, procedurach medycznych…W takich okolicznościach zachowanie dobrych, bliskich relacji między partnerami, może okazać się trudne (jest to uwarunkowane wieloma czynnikami). Co więcej, podczas tego czasu dwukrotnie utraciła Pani upragnioną ciążę. Wiem jak obciążającym i bolesnym doświadczeniem dla kobiety jest poronienie (a zwłaszcza jego psychologiczne konsekwencje). Finalnie, zdrada ze strony męża, zakończona ciążą…

Rozumiem, że poziom stresu w Pani życiu w ostatnich latach oraz trudne emocje towarzyszące zdarzeniom z Pani życia mogły doprowadzić do wyczerpania (poczucie pustki oraz bezużyteczności o którym Pani pisze). Ma Pani prawo odczuwać emocje takie jak; żal, złość, gniew, poczucie niesprawiedliwości, bezsilność…
Warto dać sobie czas. Proszę pamiętać, że często trudne doświadczenia w naszym życiu okazują się z czasem tymi najbardziej wartościowymi.

Zapraszam Panią na bezpłatną konsultację do mnie. Bardzo chętnie z Panią porozmawiam na żywo. Jestem przekonana, że wspólnie możemy odkryć wartości i zasoby jakie Pani posiada, pomimo tych jakże trudnych doświadczeń. Mam kilka istotnych pytań do Pani:) Wierze, że odpowiedzi, mogą zapoczątkować u Pani nowe, zupełnie inne spojrzenie na własne życie i obecną sytuację.

Mocno ściskam i czekam na kontakt
Do zobaczenia!