Odpowiedz do: Na kawie z prof. Rafałem Kurzawą

#31991

Dzień dobry.
Udostępniamy link do nagrania, w którym znajdziecie Państwo odpowiedzi na pytania zadane w dniach 24-30.09.2020 r. https://www.youtube.com/watch?v=cBIRQOJ4oog
Jeśli w trakcie nagranie, nie padło Państwa pytanie, zadamy je w trakcie liva, który odbędzie się w najbliższy czwartek tj. 08.10.20 r. o godzinie 17:30 na profilu FB @Nieplodni Razem.

UWAGA!! UWAGA!!
Kawiarenka Płodności zyskuje nowego partnera – klinikę Centrum Medyczne Macierzyństwo z Krakowa i staje się działaniem wspólnym The Fertility Partnership Polska!

1.10.2020 to WYJĄTKOWA DATA – otwarcie kampanii „Zadbaj o swoją płodność” z The Fertility Partnership Polska!!

W ramach ogólnopolskiej kampania edukacyjna „Zadbaj o swoją płodność” z The Fertility Partnership Polska, przez 10 tygodni specjaliści klinik Vitrolive oraz Macierzyństwa dostarczać będą wiedzę i porady na temat zasad zachowania zdrowia reprodukcyjnego.

W trakcie kampanii w tych 2 ośrodkach będzie można ZA DARMO wykonać pulę badań AMH oraz seminogramy, a także otrzymać vouchery na podwójne (pierwszorazowe i kolejne) bezpłatne konsultacje do specjalistów The Fertility Partnership Polska, w tym prof. Rafała Kurzawy – Dyrektora Medycznego porozumienia.

Działaniom patronuje Nasz Bocian oraz Fundacja PoMOC dla Płodności, zaś partnerem w edukacji jest firma Ferring.
Matronat medialny objął serwis Plodnosc.pl

Śledźcie media społecznościowe klinik @Vitrolive i @Macierzyństwo oraz ich Instagram @kliniki_tfp_polska, a będziecie o uruchamianiu pakietów darmowych atrakcji wiedzieli jako pierwsi!
MY POLECAMY!

Pozdrawiamy ciepło 🙂