Odpowiedz do: Goście specjalni Kawiarenki Płodności: dr n. med. Katarzyna Olszak-Wąsik i dr n. med. Wojciech Kolawa

beatka2409
Participant

Witam. Od 3 lat starania z mężem. Czerwiec 2020 biochemiczna ciąża, następnie badania w klinice niepłodności: pierwsze z nich ( tsh i inne tarczycowe, prolaktyna) tsh ponad 3, prolaktyna o 100% za dużo wiec eutyrox i dostinex są już zemna- po miesiącu przyjmowania leków badania w normie. Tsh ok 1 prolaktyna w normie. W tej samej klinice rozpoczęłam leczenie: sierpień 2020- luty 2021 ( wizyta, usg, pecherzyki zawsze ponad 20mm do tego zastrzyk ovitrelle i w 3-7 dniu clo początkowo pół tabletki od 3 miesięcy cała tabletka)
Za mną nieudana inseminacja w następny piątek kolejne podejście. Po 3 mamy się z mężem zastanowić czy chcemy jeszcze 3 kolejne jak nie in vitro.
Moje pytanie czy badan niemam za mało ? Podstawowe tsh itp są w normie ale czy nie powinnam zrobić innych kolejnych badan ? Jeśli chodzi o męża i wyniki nasienia są wzorowe- tak nazwał je doktor w klinice. Moje amh jest tez w normie, hsg w 2019 r i jajowody drożne.
Odnoszę wrażenie jakby lekarz nie do końca szuka dlaczego nie udaje się mi zajść w ciąże tylko prowadzi standardowo stymulację a za mną kolejne nieudane cykle.