Odpowiedz do: Na kawie z prof. Rafałem Kurzawą

Vianne1
Participant

Dzień dobry, pozwolę sobie napisać jeszcze raz, bo na większość pytań z poprzedniego postu znam już odpowiedzi, ale mam nowy problem, który jest chyba największy z wszystkich. Dostałam w klinice zgodę na zapłodnienie wszystkich komórek w związku z tym stanem po atypii. Niestety, mimo amh 2,28 (spadło od poprzedniego oznaczenia) i wieku 31 lat udało się wystymulować tylko cztery komórki i tylko dwie były dojrzałe i udały się zapłodnić, są teraz hodowane do stadium blastocysty i mam nadzieję, że dadzą radę. Pani doktor w klinice mówi, że nie wie,czy uda się mnie wystymulować tak, żebym miała tych komórek więcej. Pęcherzyków antralnych przed stymulacją było 13, od 2 DC miałam gonal f 150j i Mensinorm 75. Po kontroli w 5 DC, gdy okazało się, że rokują tylko 4 komórki zwiększono mi dawki do gonal f 225, Mensinorm 100. Estradiol w 5 DC niski- 217, w 6- 240, w 7- 333, w 8- 426. W 10 DC była punkcja z opisanym już efektem. Moje pytanie brzmi, czy jest jakiś sposób, żeby wystymulować mnie tak, aby tych komórek i szans na zarodki było więcej? Moja pani doktor nie daje takiej nadziei.