Diagnostyka przedimplantacyjna

Zarejestruj się

Witaj w Kawiarence Płodności. W czym możemy Ci pomóc?

W naszej Kawiarence dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz, by spełnić marzenie o Dziecku. Rozgość się i znajdź „stolik” dla siebie. Serwujemy wiedzę najlepszych ekspertów, wsparcie psychologów, pomoc na każdym etapie starań o ciążę. U nas poczujesz się swobodnie i bezpiecznie – bez oceniania i hejtu. Poznasz tu ludzi, którzy w pełni Cię zrozumieją. Pamiętaj, u nas nie ma złych pytań na temat (nie)płodności – wszystkie są ważne i na wszystkie dostaniesz odpowiedź. Zadawaj je naszym Ekspertom śmiało! Zapraszamy do środka – zawsze, kiedy potrzebujesz.

Partnerzy merytoryczni

Zapraszam

prof. Rafał Kurzawa
Dyrektor Medyczny TFP Fertility Poland

Viewing 0 reply threads
 • Autor
  Wpisy
  • #30925

   Tams
   Participant

   Czy diagnostyka przedimplantacyjna jest bezpieczna dla zarodka? W jednym źródle przeczytałem, że jest możliwość uszkodzenia zarodka, w innym natomiast, że nie ma takiego ryzyka, bo komórka do badania będzie pobrana z miejsca w którego powstanie łożysko.

   Czy możliwa jest diagnostyka prawidłowej liczby chromosomów i diagnostyka wad genetycznych z polocytów? Następnie selekcja prawidłowych oocytów (oocyt i polocyt powinny zawierać ten sam materiał genetyczny).

Viewing 0 reply threads

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.