Goście specjalni Kawiarenki Płodności: dr Marta Sikora-Polaczek i dr n. med. Wojciech Kolawa

Zarejestruj się

Witaj w Kawiarence Płodności. W czym możemy Ci pomóc?

W naszej Kawiarence dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz, by spełnić marzenie o Dziecku. Rozgość się i znajdź „stolik” dla siebie. Serwujemy wiedzę najlepszych ekspertów, wsparcie psychologów, pomoc na każdym etapie starań o ciążę. U nas poczujesz się swobodnie i bezpiecznie – bez oceniania i hejtu. Poznasz tu ludzi, którzy w pełni Cię zrozumieją. Pamiętaj, u nas nie ma złych pytań na temat (nie)płodności – wszystkie są ważne i na wszystkie dostaniesz odpowiedź. Zadawaj je naszym Ekspertom śmiało! Zapraszamy do środka – zawsze, kiedy potrzebujesz.

Partnerzy merytoryczni

Zapraszam

prof. Rafał Kurzawa
Dyrektor Medyczny TFP Fertility Poland

Viewing 4 reply threads
 • Autor
  Wpisy
  • #34445

   Szanowni Państwo,
   W czwartek 22 kwietnia 2021 r. o godz. 18:30 gośćmi  specjalnymi  Kawiarenki Płodności Live będą specjaliści z TFP Fertility Macierzyństwo: dr Marta Sikora-Polaczek – Kierownik Embriologii i BKRIZ, oraz dr n. med. Wojciech Kolawa – ginekolog-położnik, specjalista ginekologii onkologicznej, Dyrektor Medyczny TFP Fertility Macierzyństwo.

   TEMAT SPOTKANIA: Efektywność w leczeniu niepłodności: jak ją obliczyć i wpływać na poprawę skuteczności leczenia?

   Tutaj można pozostawić swoje pytanie do Ekspertów – wszystkie zostaną przekazane specjalistom, a odpowiedzi usłyszycie na żywo podczas transmisji na profilu Facebookowym @Nieplodnirazem. Zapraszamy.

    

  • #34526

   Martaa
   Participant

   Oboje z mężem mamy po 36 lat. 1 córka 6 lat (żadnych problemów z poczęciem). Starania trwają ponad rok. U mnie badania hormonów w normie, podczas histeroskopii usunięto polip, jajowody drożne. Męża hormony też w normie, nasienie : Koncentracja w 1ml 15mln, Liczba całkowita plemników 67 mln, ruch progresywny 59% l, morfologia 3%. Jakie kroki dalej podjąć? Czy inseminacja ma sens?

  • #34527

   Ginger
   Participant

   Dzień dobry. Z jednej procedury ivf mamy zamrożone blastocysty z 5, 6 i 7 doby. Jaka jest statystyczna skuteczność powodzenia transferów blastocyst z tych poszczególnych dób? (kobieta lat 29, mężczyzna lat 33, ivf ze względu na czynnik męski). Dziękuję za odpowiedź 🙂

  • #34537

   Staraczka91
   Participant

   Witam.
   Staramy się o dziecko, pęcherzyki rosną ale nie do odpowiednich rozmiarów.
   Lekarz zalecił branie estrofem1-14dc i clo 2-7dc niestety pęcherzyki nie rosły tak jak chciał lekarz.
   Teraz bure estrofem 1-14dc oraz 2-8lametta czy tw dwa leki się nie wykluczają? Od 9do13dc mam brać clo. Czy to dobre rozwiązanie?

  • #34539

   Paulina12501
   Participant

   Dzień dobry,
   Od września 2019 mam torbiel czynnościową na 1 jajniku, która ma 3 cm. Miałam robione markery i wszystko jest prawidłowe. Niestety z tego jajnika w ogóle nie mam owulacji, mój lekarz prowadzacy nie widzi wskazań do tabletek antykoncepcyjnych, gdyż one w jego opinii nie zmniejszają torbieli,a odsuną starania na jakiś czas.
   Co w takiej sytuacji z taką torbielą robić? Faktycznie lepiej ją zostawić?
   I jeszcze jedna kwestia, mam po cc ubytek w macicy niecałe 5mm, czy on może wpływać na trudność w zajściu w ciążę, czy jest to wskazanie do zszycia?
   Pozdrawiam🙂

Viewing 4 reply threads

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.