PGT – diagnostyka preimplantacyjna w pytaniach i odpowiedziach

Zarejestruj się

Witaj w Kawiarence Płodności. W czym możemy Ci pomóc?

W naszej Kawiarence dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz, by spełnić marzenie o Dziecku. Rozgość się i znajdź „stolik” dla siebie. Serwujemy wiedzę najlepszych ekspertów, wsparcie psychologów, pomoc na każdym etapie starań o ciążę. U nas poczujesz się swobodnie i bezpiecznie – bez oceniania i hejtu. Poznasz tu ludzi, którzy w pełni Cię zrozumieją. Pamiętaj, u nas nie ma złych pytań na temat (nie)płodności – wszystkie są ważne i na wszystkie dostaniesz odpowiedź. Zadawaj je naszym Ekspertom śmiało! Zapraszamy do środka – zawsze, kiedy potrzebujesz.

Partnerzy merytoryczni

Zapraszam

prof. Rafał Kurzawa
Dyrektor Medyczny TFP Fertility Poland

 • This topic is empty.
Viewing 0 reply threads
 • Autor
  Wpisy
  • #35253

   Agata Daniluk
   Keymaster

   Szanowni Państwo,

   W czwartek 23 września (data przeniesiona z 8 lipca) 2021 r. o godz. 18:30 gościem specjalnym w Kawiarence Płodności #LIVE będzie dr Marta Sikora-Polaczek – embriolog, Kierownik Embriologii i BKRIZ z TFP Fertility Macierzyństwo. Obok zasiądzie prof. Rafał Kurzawa, znakomity specjalista leczenia niepłodności, ekspert ds. płodności, Dyrektor Medyczny TFP Fertility Poland.

   TEMATEM SPOTKANIA BĘDZIE: PGT – diagnostyka preimplantacyjna w pytaniach i odpowiedziach

   Tutaj można pozostawić swoje pytanie w temacie spotkania – wszystkie zostaną przekazane specjalistom, a odpowiedzi usłyszycie na żywo podczas transmisji na profilu Facebookowym @Nieplodnirazem. Zapraszamy.

    

Viewing 0 reply threads

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.