Anna77

Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • w odpowiedzi na: Na kawie z prof. Rafałem Kurzawą #34652

  Anna77
  Participant

  Dzień dobry. Przy niskim amh zaleca się suplementację DHEA a czasami też testosteron w żelu. Niektórzy łączą to z mio-inozytolem, a czytałam że nie należy tego robić, bo on obniża poziom androgenów, więc mija się to z celem. Jakie pan profesor ma na ten temat zdanie?

  w odpowiedzi na: Na kawie z prof. Rafałem Kurzawą #32963

  Anna77
  Participant

  Przepraszam za głupie pytanie, bo pewnie odpowiedź jest banalnie prosta. Po co bierze się przed punkcją zastrzyk z HCG na pęknięcie pęcherzyków, skoro lekarz i tak je nakłuwa, żeby pobrać ich zawartość? Czy to jest tak, że one musza pęknąć a lekarz wkłuwa się tylko do jajnika żeby pobrać zawartość z pękniętego pęcherzyka?

  w odpowiedzi na: Na kawie z prof. Rafałem Kurzawą #32962

  Anna77
  Participant

  Czy antybiotyk brany przez mężczyznę przed moją punkcją mocno osłabia nasienie? Czeka mnie punkcja a mój partner ma silny antybiotyk na zapalenie prostaty i martwię się czy to ma duży wpływ na plemniki?

  w odpowiedzi na: Na kawie z prof. Rafałem Kurzawą #32656

  Anna77
  Participant

  Dzień dobry. Zrobiłam zastrzyk z HCG co do minuty, tak jak mi powiedziano. W klinice w dzien punkcji nastapiły jakieś zmiany w kolejności i miałam punkcje 30 minut wcześniej niż byłam zapisana. Okazało się, że oba -tylko 2 pęcherzyki były puste! Czy punkcja zrobiona 30 min wcześniej niz była zaplanowana mogła być powodem pustych pęcherzykow, że np zastrzyk z hcg nie zdążył zadziałać?


  Anna77
  Participant

  Co to oznacza, że w morfologii plemników 100% ma nieprawidłową budowę główki? Czy to wiąże się np ze złym DNA lub że taki plemnik jest niezdolny do zapłodnienia komórki?


  Anna77
  Participant

  Czy można poprawić morfologie nasienia jeśli wynosi 0%? Jak to zrobić?

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)