Masza

Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądają 3 wpisy - 1 przez 3 (z 3 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • w odpowiedzi na: Na kawie z prof. Rafałem Kurzawą #32655

  Masza
  Participant

  Witam ponawiam pytanie bo nie było jeszcze przeczytane. Mam duży problem z endometrium. Jestem po trzech łyżeczkowaniach. Miesiąc temu miałam histeroskopie i wszystko jest ok. Próbujemy podejść do criotransferu ale endo rośnie do 5mm.Dwa cykle miałam podawane leki estrofem 3×1 od 2 dnia cyklu i od 3 dc lanzetto spray 2×1. W tym miesiącu była próba na cyklu naturalnym i endo 14 dc również tylko 5mm.Cykle mam 30 dni. Dziś na wizycie miałam wrażenie że lekarz już nie wie co ma robić. Znów proponuję zestaw tych samych leków ale ja uważam że raczej będzie tak samo. Lekarz jeszcze zastanawia się nad wlewem z acoffilu. Panie profesorze co w takiej sytuacji Pan radzi? Czy są jeszcze jakieś inne sposoby na endometrium i jakieś inne leki. Bardzo proszę o odpowiedź z góry dziękuję.

  w odpowiedzi na: Na kawie z prof. Rafałem Kurzawą #32557

  Masza
  Participant

  Witam mam duży problem z endometrium. Jestem po trzech łyżeczkowaniach. Miesiąc temu miałam histeroskopie i wszystko jest ok. Próbujemy podejść do criotransferu ale endo rośnie do 5mm.Dwa cykle miałam podawane leki estrofem 3×1 od 2 dnia cyklu i od 3 dc lanzetto spray 2×1. W tym miesiącu była próba na cyklu naturalnym i endo 14 dc również tylko 5mm.Cykle mam 30 dni. Dziś na wizycie miałam wrażenie że lekarz już nie wie co ma robić. Znów proponuję zestaw tych samych leków ale ja uważam że raczej będzie tak samo. Lekarz jeszcze zastanawia się nad wlewem z acoffilu. Panie profesorze co w takiej sytuacji Pan radzi? Czy są jeszcze jakieś inne sposoby na endometrium i jakieś inne leki. Bardzo proszę o odpowiedź z góry dziękuję.

  w odpowiedzi na: Na kawie z prof. Rafałem Kurzawą #30793

  Masza
  Participant

  Witam serdecznie. Mam 34 lata, pierwsza ciąża w wieku 29lat okazała się ciążą pozamaciczną, kolejna ciąża obumarła w 8 tygodnku. Zdecydowaliśmy sie na in vitro które zakończyło się urodzeniem synka.( zarodek 4.1.1)tylko w tym przypadku przez całą ciążę brałam clexane. Mamy jeszcze jeden zarodek blastocyste 4.2.1. Międzyczasie po 4 miesiącach po porodzie ciąża naturalna również obumarła w 8 tyg. I po kilku miesiącach znów ciąża która okazała się ciążą zaśniadową. Czy po przebyciu ciąży zaśniadowej kolejna ciąża jest niewskazana? Chcemy podejść do criotransferu. I czy mamy szansę na donoszenie ciąży naturalnej? Mam stwierdzone mutacje wszystkie hetero mthfr obie i pai-1. Hashimoto i insulinooporność. Mąż wyniki ma ok. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Przeglądają 3 wpisy - 1 przez 3 (z 3 w sumie)