Laura Lis: Moje in vitro. Historia prawdziwa

Moje in vitro. Historia prawdziwa to książka dla wszystkich tych, którzy toczą walkę o swoje szczęście, o tę małą istotkę, bez której życie nie ma sensu.

Wydana w postaci e-booka opisuje prawdziwą 10-letnią walkę o dziecko, począwszy na postawionej diagnozie niepłodności, skończywszy na dwóch kreseczkach na teście ciążowym. Zawiera cenne wskazówki dla wszystkich starających się, opisuje szereg przebytych badań, wykonanych w trakcie leczenia, pokazuje na czym polega inseminacja czy in vitro.

Jest naocznym dowodem, iż nigdy nie należy tracić nadziei i zawsze walczyć do samego końca. Nadzieja bowiem umiera ostatnia.

Mam nadzieję, że będzie ona dla Was nie tylko drogowskazem do celu, ale także motywacją do dalszej, nieustającej walki.

Paulina Ryglowska-Stopka (pseud. Laura Lis)

 

Książkę można zakupić m.in. w empiku:

http://www.empik.com/moje-in-vitro-lis-laura,p1113327596,ebooki-i-mp3-p

 
Laura Lis to pseudonim autorki Moje in vitro. Historia prawdziwa.
Inspiracją do napisania książki były własne doświadczenia,  które zdobyłam przez 10 lat trudnej walki o dziecko. Dla mnie walka okazała się zwycięską. Obecnie jestem szczęśliwą mamą  2-letniego synka, poczętego dzięki in vitro. Chciałabym aby książka była dowodem na to, że cuda się zdarzają i nigdy nie należy tracić nadziei. Życzę Wszystkim starającym się i walczącym wytrwałości i wiary w zwycięstwo!

 


Autorka książki (jako Laura Lis) "Moje in vitro. Historia prawdziwa", w której pisze, że cuda się zdarzają i nigdy nie należy tracić nadziei.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *