Rekrutacja kobiet do badania klinicznego z dofinansowaniem metody in vitro

Chcesz zajść w ciążę szybciej? Planujesz procedurę in vitro? Centrum Medyczne Angelius Provita prowadzi rekrutację do udziału w nowym badaniu klinicznym dla kobiet leczących niepłodność. Badanie ma ustalić, czy podany dodatkowo nowy lek doprowadzi do podwyższenia wskaźników ciąż u kobiet poddających się procedurom IVF lub ICSI.

Badanie kliniczne, do którego Centrum Medyczne Angelius Provita prowadzi rekrutację pacjentek ze zdiagnozowaną niepłodnością, jest objęte dofinansowaniem procedury in vitro, ale obejmie niewielką grupę kobiet. Dlatego jeśli jesteś w trakcie leczenia niepłodności, masz za sobą nieudane in vitro lub dopiero się do niego przygotowujesz, możesz zgłosić się do programu. Lek, który będzie zastosowany, jest na zaawansowanym etapie badań naukowych, jednak nie został jeszcze dopuszczony do sprzedaży. 

Na wszelkie wątpliwości i pytania odpowiadają konsultanci dedykowani do rekrutacji pacjentek. 

Badanie kliniczne dla kobiet niepłodnych w Centrum Medycznym Angelius Provita

Kontakt z Działem Badań Klinicznych w Centrum Medycznym Angelius Provita pod numerem telefonu 721 210 110 od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00

Źródło: CM Angelius Provita

 

POLECAMY TAKŻE: Spotkanie dla kobiet starających się o dziecko “Obudź w sobie życie” 25 maja POZNAŃ – ZAPISY TRWAJĄ! WYPEŁNIJ FORMULARZ

 


Dziennikarka, redaktorka, absolwentka Polonistyki na UW. Woli słuchać niż mówić, biegać niż siedzieć, medytować niż dywagować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.