DR KRZYSZTOF MIROCKI

Umów konsultację

Umów się
Ocena: Brak ocen
Specjalizacja:
Adres: 
ul. L. Wyczółkowskiego 14/6 30-118 Kraków
Telefon: 
+48 12 442 01 68
Województwo:

Informacje o lekarzu

Ponad 30 lat jest lekarzem ginekologiem, a od ponad 15 zajmuje się diagnostyką i leczeniem niepłodności. Ukończył Wydział Lekarski Collegium Medicum UJ. Przez 11 lat pracował w Szpitalu Specjalistycznym im. G. Narutowicza w Krakowie na Oddziale Ginekologii, Położnictwa i Patologii Ciąży, gdzie zdobył wszechstronne doświadczenie ginekologiczne i położnicze. Kolejne ponad 15 lat w CM Macierzyństwo – najstarszym ośrodku leczenia niepłodności w Krakowie, będąc większość czasu jego kierownikiem medycznym. Obecnie jest kierownikiem personelu lekarskiego w KrakOVI. Współuczestniczy w rozwoju pionierskich na skalę światową technik aktywacji jajników (IVA).

“Dla mnie zawsze najważniejsza jest pierwsza wizyta. To właśnie podczas niej dochodzi do najważniejszego kontaktu z pacjentami umożliwiającego rozpoznanie problemu i wzajemnie poznanie się. Fachowość połączona z opieką – to dwa elementy, którymi rozbudzam motywację swoich pacjentów. Nasze kontakty często mają również swą mniej formalną stronę. Wyznaję zasadę, że dla powodzenia leczenia para musi mieć wsparcie w lekarzu przez cały czas jego trwania. Odkąd pamiętam wszystkie pary, którym pomogłem przesyłają mi zdjęcia swoich narodzonych dzieci. Towarzyszą temu szczere, często wzruszające słowa pod moim adresem. Sądzę, że właśnie te chwile, te zdjęcia powodują, że kocham to, co robię.”

 

EDUKACJA

Szkolił się też m.in. w Instituto Bernabeu w Alicante, Pihlajalinna Dextra Lapsettomuusklinikka w Helsinkach, Klinice Ginekologii Akademii Medycznej w Poznaniu, Szpitalu Bielańskim im. ks. J. Popiełuszki w Warszawie oraz Mazurskiej Szkole Ultrasonografii. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii. Posiada szeroką wiedzę i praktykę zawodową z zakresu ultrasonografii. Posiada certyfikaty Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz The Fetal Medicine Foundation w Londynie. Aktywnie uczestniczy w corocznych kongresach Europejskiego Towarzystwa ESHRE (European Society of Human Reproduction and Embryology), Serono Symposia International, jak również w szkoleniach związanych z diagnostyką i leczeniem niepłodności organizowanych dla innych lekarzy.

 

 

 

 

Opinie o lekarzu

Dodaj opinięBrak danych. Nikt jeszcze nie dodał oceny.