Klinika leczenia niepłodności InviMed w Gdyni

Umów wizytę

Umów się
Ocena: 4.75/5 (47)
Adres:
ul. 10 Lutego 16, 81-364 Gdynia
Telefon:
500 900 888
Kierownik:
Agnieszka Górtowska
Województwo:

Opis kliniki

Istnieje od 2010 roku.

  • Bierze udział w monitoringu Stowarzyszenia NASZ BOCIAN;
  • Zapoznał się z oczekiwaniami pacjentów spisanymi w postaci Standardów Pacjenckich;
  • Deklaruje stosowanie standardów terapeutycznych PTG SPiN i PTMR;
  • Personel Ośrodka uczestniczy w szkoleniach ESHRE i posiada certyfikaty ESHRE;
  • Zapewnia swoim pacjentom bezpośredni dostęp do opieki psychologicznej w ramach leczenia niepłodności posiada certyfikat ISO i/lub CMJ.

ANKIETA O KLINICE

powyżej miesiąca 15-30 dni do 14 dni

WYNIKI ANKIETY

5 gwiazdek 98%
4 gwiazdki 2%
3 gwiazdki 0%
2 gwiazdki 0%
1 gwiazdka 0%
Tak 34%
Nie wiem 19%
Nie 47%
Tak 70%
Nie wiem 23%
Nie 6%
Tak 43%
Nie wiem 38%
Nie 19%
do 14 dni 89%
15-30 dni 9%
powyżej miesiąca 2%
Tak 91%
Nie wiem 9%
Nie 0%
Tak 98%
Nie wiem 2%
Nie 0%
Tak 94%
Nie wiem 6%
Nie 0%
Tak 94%
Nie wiem 4%
Nie 2%
Tak 98%
Nie wiem 2%
Nie 0%
Tak 98%
Nie wiem 2%
Nie 0%
Tak 89%
Nie wiem 9%
Nie 2%
Tak 94%
Nie wiem 2%
Nie 4%
Tak 91%
Nie wiem 4%
Nie 4%
Tak 96%
Nie wiem 0%
Nie 4%
Tak 60%
Nie wiem 30%
Nie 11%
Tak 91%
Nie wiem 9%
Nie 0%
Tak 89%
Nie wiem 11%
Nie 0%
Tak 72%
Nie wiem 19%
Nie 9%
cztery lata i dłużej 19%
trzy lata 9%
dwa lata 17%
rok 15%
mniej niż rok 40%
piąta lub więcej 2%
czwarta 0%
trzecia 13%
druga 26%
pierwsza 60%
Opinie: 13

8 lat walki o dzieci, zmęczenie psychiczne i fizyczne, kliniki w Gdańsku, Bydgoszczy i Warszawie… Dopiero w klinice InviMed w Gdyni udało się i mamy dwójkę wspaniałych chłopców 🙂 Pierwszy synek po 3 próbach inseminacji, a drugi po 1 probie inseminacji. Dla nas to cud i niewypowiedziana wdzięczność dla całego zespołu fachowców kliniki – od dr Makowskiej, przez położną Jurewicz, emnriologów, po niesamowitą dyrektor Agnieszkę Górtowską, która zapewniała nam pełne wsparcie na każdym etapie. Własciwa osoba na właścowym miejscu To co robicie jest niesamowite! Dziękujemy z całego serca ❤

Witam serdecznie bardzo chętnie polecam klinikę invimed w Gdyni Pani dr Beata Makowska konkretny lekarz zawdzięczamy jej bardzo dużo z jej jak i całemu team udało się nam za pierwszym razem frank jest dziś z nami wracamy za kilka miesięcy po rodzenstwo.Pozdrawiamy

Bardzo polecamy, miła i fachowa obsługa. Dr Beata Makowska wspaniały specjalista, zawsze chętna do pomocy.

Również moge polecic tą klinikę pełen profesjonalizm super mila obsługa i jak w naszym przypadku pomogli w 100% dziekujemy . Pozdrawiamy serdecznie.

Polecam Dr Makowską z całego serca. Bardzo miła i konkretna kobieta, tłumaczy bardzo zrozumiale. Udało się za drugim podejściem, ale za to podwójnie (z czego jesteśmy bardzo szczęśliwi). Klinika bardzo dyskretna, personel przemiły, zawsze poświęcali nam tyle czasu ile potrzebowaliśmy i wytrwale tłumaczyli nawet 10 razy. Wizyty zawsze odbywały się o zaplanowanej godzinie, a nawet zdarzało się, że zostaliśmy przyjęci prędzej.
Wszystko tak jak być powinno – polecam, jesteśmy zadowoleni z wyboru.

Z cała pewnością możemy polecić klinikę InviMed za profesjonalizm, rzeczowe i fachowe podejście do pacjenta. Wspaniały, kompetentny personel który jest zawsze wyrozumiały a w trudnych chwilach bardzo wspierający. Lecząc się u dr Rogoza czuliśmy się w pełni komfortowo. Profesjonalna wiedza i doradztwo doktora pozwoliło nam cieszyć się z szczęśliwego zakończenia leczenia już po pierwszym podejściu do in vitro. Serdecznie dziękujemy i z całego serca polecamy!!!

Klinika zapewnia bardzo profesjonalne podejście. Bardzo intymna atmosfera i ogromne zaangażowanie ze strony personelu. Było to nasze pierwsze podejście do in vitro, prowadzone przez Dr Rogozę. Obecnie czekamy na nasze 2 cuda, które pojawią się już wkrótce 🙂 Dr Rogoza zasługuje na szczególne uznanie. Przez 4 lata nigdy nie spotkaliśmy tak rzeczowego lekarza. Jest skupiony na realizacji celu, cierpliwy i rzetelny. Dodatkowym atutem kliniki jest możliwość pozostania w stałym kontakcie z koordynatorem. Pani Paulina zawsze była do naszej pomocy i czułam jej zaangażowanie. Dziękujemy za wszystko i szczerze polecamy !

Witam !
Klinika jest poprostu super, Pani Dyrektor to naprawde wspaniala osoba a Panu Dr. Rogozie zawdieczamy naszya Arjete ma juz 3 miesiace (udalo sie przy drogim podejsciu) a w przyszlym roku bedziemy sie starac o rodzenstwo.Goraco polecam

To nasz druga klinika, w której się leczymy. jest różnica na +. Intymna atmosfera, zgrany uśmiechnięty zespół i takie poczucie bezpieczeństwa.. Dr Rogoza bardzo przyjemny i empatyczny, choć czasami może za mało mówi. Za to dużo mówi nasz koordynator opieki Pani Paulina.
Zaraz zaczynamy….

Do osób z problemem płodności trzeba podchodzić delikatniej i to z pewnością jest realizowane w klinice InviMed Gdynia. Personel był dla mnie jak rodzina. Wsparcie, uściski, rozmowa, podtrzymywanie na duchu. Lekarz prowadzący, dr Piątkowki, jest rewelacyjny w swoim fachu. Jego doświadczenie, ogromna wiedza i wyjaśnianie wszystkich wątpliwości doprowadziło mnie do sukcesu ciąży.
Polecam z całego serca tę klinikę.

Klinika jest rewelacyjna. Cały personel z Panią Dyrektor na czele to cudowni ludzie podchodzący do każdego pacjenta indywidualnie. Trafiłam z plecenia, była to moja trzecia klinika i ostatnia:)))) Wcześniej leczyłam się ponad cztery lata. Nie muszę pisać, że przez ten czas wydałam majątek-to nie jest istotne – nigdzie nie znalazłam tak serdecznego podejścia do pacjenta. Udało się za trzecim razem z jedną punkcją:) Zuzka ma teraz ponad 8 miesięcy i pewnie chciałaby mieć brata lub siostrę 😉

Ja też z zystym sumieniem mogę polecić tą klinikę.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z leczenia w klinice InviMed. Bardzo dobrzy lekarze, wspaniały personel polecam!!!

Twoja opinia

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *