Czy jeden dzień może zmienić wszystko? To spotkanie udowadnia, że TAK!

30 listopada w siedzibie Przychodni Lekarskiej nOvum odbyło się spotkanie z cyklu „Obudź w sobie życie”,  którym głównym celem jest niesienie wiedzy, wsparcia i specjalistycznej pomocy kobietom pragnącym zajść w ciążę. 41 uczestniczek skorzystało z wiedzy najlepszych ekspertów w zakresie leczenia niepłodności.

41 jeden kobiet i wspólny cel – zostać mamą

Warsztaty „Obudź w sobie życie” organizowane są od 2017 roku. Łącznie wzięło w nim udział już ponad 1000 kobiet. Każda z Uczestniczek, dłużej lub krócej, starała się o dziecko i szukała wsparcia specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w leczeniu niepłodności.

Podczas sobotniego spotkania nie zabrakło wykładów świetnych specjalistów z Przychodni Leczenia Niepłodności: lekarza-ginekologa Piotra Lewandowskiego, lekarza-ginekologa, embriologa Katarzyny Kozioł, psychologa i psychoterapeutki Joanny Kot oraz lekarza-ginekologa i seksuologa Moniki Łukasiewicz. Każdy z ekspertów nie tylko udzielił wykładu ze swojej specjalizacji, ale przede wszystkim odpowiadał na indywidualne pytania Uczestniczek.

Ważnym elementem spotkania jest część warsztatowa z coachem Joanną Płuciennik. Leczenie niepłodności powinno odbywać się w sposób komplementarny – rolę psychiki podczas leczenia różnorodnych chorób podkreśla się od lat, a przy leczeniu niepłodności zdaje się to być szczególnie istotne. Podobnie jak zdrowe odżywianie się, które w sytuacji przedłużających się starań o dziecko, niejednokrotnie diametralnie przyśpieszyło zajście w ciążę, o czym mówiła na spotkaniu dietetyczka Sylwia Leszczyńska

      

Co dają warsztaty? Opinie Uczestniczek

Uczestniczki warsztatów podkreślają, jak wiele dał im ten jeden dzień. Wiedzy na temat leczenia niepłodności, zupełnie nowego spojrzenia na dotychczasowe starania, wsparcia innych kobiet i poczucia jedności i przynależności. Niepłodność to niestety wciąż temat niezrozumiały przez większość społeczeństwa, a w niektórych kręgach niemal wręcz wstydliwy. Ile to kobiet słyszało od najbliższych „Wyluzujcie, to się uda”, „Nie trzeba było tak długo czekać z ciążą”. Warsztaty „Obudź w sobie życie” to miejsce, gdzie kobiety otrzymują wyłącznie wsparcie, zrozumienie i dobro.

 

 

Nieustannie spływają do nas informacje o kolejnych ciążach – wysyłacie zdjęcia testów ciążowych z dumnie widniejącymi dwiema kreskami, a potem zdjęcia USG i w końcu Waszych pociech. To najlepsze podziękowanie i realny sens naszych spotkań.

Bez Was to nie mogłoby się zdarzyć – DZIĘKUJEMY!

Warsztaty nie odbyłyby się bez nieocenionego wsparcia Przychodni Leczenia Niepłodności nOvum w Warszawie. Dziękujemy specjalistom lek. Piotrowi Lewandowskiemu, lek. Katarzynie Kozioł, dr n.med. Joannie Kot, dr n.med. Monice Łukasiewicz z Przychodni nOvum za podzielenie się swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

Szczególne wyrazy podziękowania dla coach Joanny Płuciennik za obudzenie w uczestniczkach nowego ducha walki do spełniania marzeń oraz dietetyczce Sylwii Leszczyńskiej za uświadamianie jak ważna jest właściwa dieta przy staraniach.

Dziękujemy także wszystkim zaangażowanym w organizację tego wyjątkowego dnia oraz Uczestniczkom za obdarzenie nas zaufaniem i tak liczne przybycie. Mamy gorącą nadzieję, że wiedza i wsparcie, jakie otrzymałyście tego dnia zaprocentują w postaci najpiękniejszego daru – tego Wam życzymy!

 

POLECAMY TAKŻE:

Starania o ciążę a nadwaga – dietetyczka radzi, jak przygotować organizm do ciąży

 

 


Polonistka, redaktorka i korektorka językowa. Specjalizuje się w artykułach z obszarów tematycznych: Ciąża, Dziecko, Pielęgnacja Dziecka, Rozwój Dziecka, a także Starania o ciążę, Niepłodność. Od 10 lat tworzy materiały edukacyjne do internetu. Pisała m.in. dla serwisów Rankomat.pl, Allegro.pl, 2Drink.pl, Naoko-store.pl, Skincarelovers.pl, Szafawpigulce.pl. Kontakt: agnieszka.banasiak@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *