Koronawirus a leczenie niepłodności w InviMed

Koronawirus a wizyty w klinice leczenia niepłodności InviMed. Ważny komunikat dla pacjentów

Leczysz niepłodność w jednej z Klinik InviMed? Mieliście w planach pierwszą wizytę i wstępne badania w tej placówce? W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 i choroby COVID-19, a jednocześnie w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo swoich pacjentów, a także personelu medycznego dyrekcje poszczególnych placówek proszą o uważne zapoznanie się z poniższym komunikatem dotyczącym organizacji pracy w najbliższym czasie.

 

  • Ze względu na bezpieczeństwo Pacjentów i Pracowników wszystkie kliniki InviMed realizują tylko te wizyty, badania i zabiegi, których wykonanie jest kluczowe dla zdrowia i życia pacjentów.

 

  • Praca Punktu Pobrań oraz wydawanie wyników badań zostaje ograniczone. Zweryfikowani użytkownicy mogą odebrać wybrane wyniki badań również zdalnie – przez Portal Pacjenta.

 

  • Wizyty i badania umówione do końca marca zostają odwołane.

 

  • Ze wszystkimi Pacjentami, których wizyty zostały lub zostaną odwołane, pozostajemy w kontakcie i gdy tylko zagrożenie koronawirusem zostanie zażegnane, skontaktujemy się z nimi w celu umówienia nowego terminu wizyty.

 

  • Nowe wizyty na kwiecień nie są umawiane. Te, które zostały już umówione, mogą jeszcze zostać odwołane – w zależności od rozwoju sytuacji.

 

  • Umawianie wizyt i badań możliwe jest tylko na terminy majowe i czerwcowe. Pacjentów, którzy chcą umówić się na wizytę we wcześniejszym terminie, prosimy o śledzenie komunikatów na stronie InviMed.

 

PEŁNY KOMUNIKAT oraz  zasady bezpieczeństwa dla pacjentów klinik InviMed w sytuacji nieodwołanej wizyty >>>> TUTAJ <<<<

 

 

 


Polonistka, dziennikarka, redaktorka. Specjalizuje się w tematyce: ciąża, parenting, niepłodność, dieta propłodnościowa. Email: redakcja@brubenpolska.pl
Komentarze: 1

a inne kliniki? invicta działa dalej z tego co widzę normalnie… cieszę się, że klinika, w której chciała się leczyć tak zareagowała, poczekam aż wróci wszystko do normy i pójdę do invimedu, inne kliniki powinny pójść w ślad, no ale cóż $$$$$$$$$$$$$$$

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *