50 darmowych wizyt i badań we wrocławskiej klinice leczenia niepłodności

Leczenie niepłodności to często badania i terapie, które potrafią odchudzić nawet pękaty portfel. Pary z Wrocławia i okolic, które zbyt długo starają się o dziecko, będą mogły teraz skorzystać z darmowych badań nasienia i konsultacji ze specjalistą leczenia niepłodności w klinice InviMed we Wrocławiu. Akcja potrwa do końca października lub wyczerpania puli pięćdziesięciu bezpłatnych pakietów.

Przyczyn niepłodności jest bardzo dużo, leżą one zarówno po stronie kobiety, jak i mężczyzny, dlatego InviMed zaprasza na bezpłatne konsultacje oboje partnerów. Przed wizytą mężczyzna wykonuje darmowe badanie nasienia, które jest wielokrotnie pomijane przez ginekologów prowadzących kobiety planujące ciążę. Wyniki badania będą omawiane podczas pierwszej wizyty.

>>> Umów wizytę u androloga

Akcja kierowana jest do osób, które czują, że zbyt długo nie udaje się im począć dziecka.

Przedłużające się starania o dziecko powinny być sygnałem do zastanowienia się nad przyczyną niepowodzeń. Decyzja o zrobieniu pierwszego kroku jest często niepotrzebnie odwlekana. Przyjmuje się, że do kliniki leczenia niepłodności powinny zgłosić się pary, które od roku próbują zajść w ciążę. Jeśli kobieta ma już 35 lat, wówczas zalecamy konsultacje już po sześciu miesiącach prób – mówi lek. med. Robert Gizler, specjalista ginekolog-położnik z kliniki leczenia niepłodności we Wrocławiu.

Aby sprawdzić płodność w ramach akcji, należy umówić się na badanie nasienia i wizytę. Terminy można zarezerwować, dzwoniąc pod numer 500 900 888 i podając hasło „InviMed”. Oferta obejmuje badania i wizyty, które odbędą się od 11.10.2016 r. do 31.10.2016 r. w klinice InviMed, przy ul. Dąbrowskiego 44 we Wrocławiu. Dotyczy pacjentów, którzy odwiedzają klinikę po raz pierwszy. Liczba miejsc jest ograniczona.


Klinika leczenia niepłodności InviMed we Wrocławiu osiągnęła najlepszy wynik skuteczności na Dolnym Śląsku w „Programie Leczenia Niepłodności Metodą Zapłodnienia Pozaustrojowego na lata 2013-2016″ (dane opublikowane zostały przez Ministerstwo Zdrowia). Uzyskała także największą liczbę gwiazdek w ocenie Czytelników serwisu NieplodniRazem.pl 

>> Sprawdź najlepsze kliniki leczenia niepłodności w Polsce w ocenie pacjentów

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Wszystko o PCOS i leczeniu w kontekście niepłodności

Niepłodność idiopatyczna – jak leczyć coś, czego nie widać w wynikach badań

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU

 


Dziennikarka, redaktorka, graficzka. W serwisie www.plodnosc.pl odpowiada za redakcję artykułów w obszarze: niepłodność, leczenie niepłodności, in vitro, starania o ciążę. Redaktor naczelna Plodnosc.pl. Kontakt: agata.daniluk@brubenpolska.pl
Komentarze: 2

Udało mi sie namówić męża i zapisać na badania. Taka chęć pomocy innym parom, to świetna inicjatywa ze strony kliniki.

Super inicjatywa, Invimed zawsze jest dla pacjentów. Powiem siostrze bo wciąż starają się o maluszka. Bradzo pochwalam. Oby więcej takich akcji:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *