Na kawie z profesorem Rafałem Kurzawą

Na kawie z… Profesorem Kurzawą. Dołącz do wyjątkowego spotkania na żywo

 Już 4 czerwca zapraszamy Was na wyjątkowe spotkanie ze znakomitym specjalistą leczenia niepłodności, profesorem Rafałem Kurzawą z kliniki Vitrolive. Dlaczego wyjątkowe? Bo przed nami otwarcie wyjątkowej, nowej przestrzeni do rozmów o (nie)płodności, o której dowiecie się więcej podczas spotkania z profesorem Kurzawą na profilu Niepłodni Razem. Będziecie zachwyceni!

Płodność to temat wszechstronny. Zdolność do poczęcia istoty ludzkiej zależy od wielu czynników i kryje w sobie wiele ciekawych prawd. Promocja troski o płodność, która tak naprawdę stanowi zintegrowaną część całości dobrostanu psychofizycznego człowieka, powinna interesować wszystkich, nie tylko specjalistów związanych z medycyną rozrodu. My traktujemy ją bardzo poważnie, dlatego chcemy o niej mówić głośno, dostępnie, z każdym z Was i o każdym z Was!

Obecnie 1 na 5 Par ma problem z poczęciem dziecka. Mimo że niepłodność ciągle jeszcze jest szufladkowana jako wstydliwy temat, te liczby mówią same za siebie. Niepłodność jest powszechna, a cierpiąc na nią, czasem wcale nie wiemy, czemu tak właściwie musimy stawić czoła.

Nowa, wyjątkowa przestrzeń do rozmów o (nie)płodności

Nie dajmy się niewiedzy i poczuciu osamotnienia! Wraz z Kliniką Vitrolive przygotowaliśmy dla Was projekt specjalny. Będziecie zachwyceni!

Inicjujemy całkiem nową formę rozmowy o (nie)płodności! Szczegóły zostaną przedstawione już 4 czerwca o godzinie 17.30 podczas spotkania live z Profesorem Kurzawą na profilu @nieplodnirazem.

Spotkanie obędzie się w konwencji niestandardowej, zdecydowanie poza gabinetem lekarskim… Całość moderować będzie Sylwia Bentkowska – pomysłodawczyni i organizatorka autorskiego programu ogólnopolskich warsztatów dla kobiet „Obudź w sobie życie”,  założycielka serwisu Plodnosc.pl, Prezes Fundacji poMOC dla Płodności, a prywatnie mama wyczekanego 6-latka.

Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia >>> Porozmawiajmy o (nie)płodności

Dołącz do wydarzenia (kliknij w grafikę) lub polub/obserwuj profil NieplodniRazem na Facebooku.

 

Karolina Wagner

Dziennikarka, redaktorka, absolwentka Polonistyki na UW. Woli słuchać niż mówić, biegać niż siedzieć, medytować niż dywagować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *