Na kawie z profesorem Rafałem Kurzawą

Na kawie z… Profesorem Kurzawą. Dołącz do wyjątkowego spotkania na żywo

 Już 4 czerwca zapraszamy Was na wyjątkowe spotkanie ze znakomitym specjalistą leczenia niepłodności, profesorem Rafałem Kurzawą z kliniki Vitrolive. Dlaczego wyjątkowe? Bo przed nami otwarcie wyjątkowej, nowej przestrzeni do rozmów o (nie)płodności, o której dowiecie się więcej podczas spotkania z profesorem Kurzawą na profilu Niepłodni Razem. Będziecie zachwyceni!

Płodność to temat wszechstronny. Zdolność do poczęcia istoty ludzkiej zależy od wielu czynników i kryje w sobie wiele ciekawych prawd. Promocja troski o płodność, która tak naprawdę stanowi zintegrowaną część całości dobrostanu psychofizycznego człowieka, powinna interesować wszystkich, nie tylko specjalistów związanych z medycyną rozrodu. My traktujemy ją bardzo poważnie, dlatego chcemy o niej mówić głośno, dostępnie, z każdym z Was i o każdym z Was!

Obecnie 1 na 5 Par ma problem z poczęciem dziecka. Mimo że niepłodność ciągle jeszcze jest szufladkowana jako wstydliwy temat, te liczby mówią same za siebie. Niepłodność jest powszechna, a cierpiąc na nią, czasem wcale nie wiemy, czemu tak właściwie musimy stawić czoła.

Nowa, wyjątkowa przestrzeń do rozmów o (nie)płodności

Nie dajmy się niewiedzy i poczuciu osamotnienia! Wraz z Kliniką Vitrolive przygotowaliśmy dla Was projekt specjalny. Będziecie zachwyceni!

Inicjujemy całkiem nową formę rozmowy o (nie)płodności! Szczegóły zostaną przedstawione już 4 czerwca o godzinie 17.30 podczas spotkania live z Profesorem Kurzawą na profilu @nieplodnirazem.

Spotkanie obędzie się w konwencji niestandardowej, zdecydowanie poza gabinetem lekarskim… Całość moderować będzie Sylwia Bentkowska – pomysłodawczyni i organizatorka autorskiego programu ogólnopolskich warsztatów dla kobiet „Obudź w sobie życie”,  założycielka serwisu Plodnosc.pl, Prezes Fundacji poMOC dla Płodności, a prywatnie mama wyczekanego 6-latka.

Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia >>> Porozmawiajmy o (nie)płodności

Dołącz do wydarzenia (kliknij w grafikę) lub polub/obserwuj profil NieplodniRazem na Facebooku.

 


Polonistka, dziennikarka, redaktorka. Specjalizuje się w tematyce: ciąża, parenting, niepłodność, dieta propłodnościowa. Email: redakcja@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *