„Obudź w sobie życie” – spotkanie dla kobiet starających się o dziecko

Huczny początek Nowego Roku już za nami. Warto się teraz przyjrzeć, jak możemy wykorzystać ten nowy, wspaniały czas. Rok 2017 ogłaszamy rokiem spełniających się marzeń! Aby jednak dać szansę marzeniom, trzeba wykonać pewną pracę. Zdobyć trochę wiedzy i nauczyć się… myśleć pozytywnie. My ci w tym pomożemy!

Mamy dla ciebie niespodziankę! W tym roku rozpoczynamy cykl spotkań pod hasłem „Obudź w sobie życie”. Wspieramy cię mocno w realizacji twojego marzenia, dlatego chcemy dać ci sporą dawkę wiedzy, pozytywnej energii i wywołać uśmiech na twojej twarzy. A ponadto, chcemy pobudzić cię do życia – w każdym tego słowa znaczeniu.

Chcemy cię poznać. I dać ci to, czego faktycznie potrzebujesz!

Mamy dla ciebie propozycję. Masz wolną pierwszą sobotę lutego? Spędź ją z nami! Nie zwlekaj – wypełnij zgłoszenie już teraz: formularz.

9617586367756258027

Nie ma znaczenia, na jakim etapie swoich starań jesteś. Postaramy się, aby każda z uczestniczek spotkania otrzymała wszystko, czego na ten moment najbardziej potrzebuje. Wystarczy, że wypełnisz wszystkie pola w formularzu zgłoszeniowym, a my postaramy się jak najbardziej precyzyjnie dopasować plan spotkania do potrzeb wszystkich uczestniczek. Zależy nam, aby każda z pań wyniosła z niego jak najwięcej.

Uwaga! Mamy ograniczoną liczbę miejsc – możemy zaprosić tylko 30 osób. Nie zwlekaj, wyślij nam swoje zgłoszenie. Na wszystkie formularze czekamy do środy 1 lutego 2017 r. 

Na spotkaniu będą wyjątkowi goście!

Specjalnie dla uczestniczek spotkania zaprosiliśmy:

Psycholog z Kliniki leczenia niepłodności InviMed w Poznaniu zapewni uczestniczkom spotkania odpowiednią przestrzeń i komfort w trakcie zadawania pytań o aspekty medyczne leczenia, a także omówi rolę emocji i psychologiczne czynniki, które są bardzo ważne podczas starań o ciążę.

Specjalista ginekolog-położnik, na co dzień pracująca w Klinice leczenia niepłodności InviMed w Warszawie, poruszy główne aspekty leczenia niepłodności, a przede wszystkim skoncentruje się na rozmowie z uczestniczkami i na udzielaniu odpowiedzi na nurtujące je pytania.

Specjalista ds. żywienia, dietetyk z Kliniki leczenia niepłodności InviMed w Gdyni, doradzi dietę odpowiednią do stanu zdrowia, a także szczegółowo omówi produkty, które mają duży wpływ na płodność.

Coach wprowadzi uczestniczki w dobry nastrój i udowodni (uwaga, będą robótki ręczne), jak nie dać się pokonać destrukcyjnym myślom, a także jak nie poddawać się po ciężkich doświadczeniach, które czekają na drodze walki o Nowe Życie.

  • Annę Mazur-Gajo

Autorka bloga towsrodku.pl podzieli się swoją wiedzą w zakresie prawidłowego odżywiania podczas starania o upragnione maleństwo, a także podpowie, po jakie produkty warto wtedy sięgać.

Zapisz datę spotkania: 04.02.2017 r., godz. 10:00-16:30

Po wypełnieniu zgłoszenia, prosimy o cierpliwość – udział każdej uczestniczki potwierdzimy telefonicznie. Nasze pierwsze, wyjątkowe spotkanie odbędzie się 4 lutego w godzinach 10:00-16:30 przy ul. Czeczota 31 w Warszawie (Mokotów, w pobliżu znajduje się stacja metra). Spotkanie „Obudź w sobie życie” jest całkowicie bezpłatne.

Oprócz kameralnej i pozytywnej atmosfery, dodatkowo: 

  • uczestniczki spotkania otrzymają vouchery na bezpłatne konsultacje w jednej z najlepszych klinik leczenia niepłodności InviMed
  • 3 osoby otrzymają vouchery o wartości 500 zł do Mini SPA na relaks dla dwojga 
  • każda z uczestniczek otrzyma szereg przydatnych prezentów, takich jak: suplementy diety, testy owulacyjne, ciążowe, PH
  • zadbamy także o twoją urodę – w pakiecie otrzymasz profesjonalne kosmetyki
  • po spotkaniu dla uczestniczek zostanie utworzona zamknięta grupa na Facebooku – będzie to wasze miejsce, w którym będziecie mogły kontynuować zawarte znajomości, a także dzielić się z nami swoimi wątpliwościami

Wypełnij formularz zgłoszeniowy. Do zobaczenia w lutym!

Partner Główny:

klinika-invimed-nieplodnirazem

Upominki dla uczestniczek ufundowali:

 

domowe-labolatorium-nieplodnirazem       parenton-nieplodnirazem      chce-miec-dziecko-nieplodnirazem          afrodyta-nieplodnirazem            sylveco-nieplodnirazem   detox-obudz-w-sobie-zycie-nieplodnirrazem    magia-dotyku-obudz-w-sobie-zycie-nieplodnirazem      

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *