Programy in vitro w Klinice Leczenia Niepłodności INVICTA

Program In Vitro All Inclusive™

Z myślą o wszystkich Parach, które cenią sobie kompleksowe podejście do leczenia oraz przewidywalność kosztów, od 2012 roku realizujemy medyczny Program In Vitro All Inclusive™.

Umożliwia on dostęp do wszystkich niezbędnych w procesie badań, wizyt, procedur i leków w ramach jednej, zryczałtowanej opłaty. Program In Vitro All Inclusive™ jest zgodny z rekomendacjami Amerykańskiego Stowarzyszenia Medycyny Rozrodu (ASRM).
Cena 11.300 / 15.000 z lekami

Program In Vitro All Inclusive Genetics NGS™

Program In Vitro All Inclusive Genetics NGS+™ to rozwinięcie podstawowego pakietu All Inclusive, zapewniające Pacjentom dostęp do zaawansowanych procedur medycznych, badań, wizyt lekarskich i leków w ramach jednej opłaty.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej diagnostyki preimplantacyjnej PGS-NGS, możliwe jest wyeliminowanie ryzyka przeniesienia choroby genetycznej na dziecko.
W ramach programu In Vitro All Inclusive Genetics NGS+™ przeprowadzamy diagnostykę preimplantacyjną w kierunku nieprawidłowości (aneuploidie) wszystkich 24 chromosomów.
Cena 20.100 / 24.600 z lekami

Program In Vitro Optimum™

Program In Vitro Optimum™ to program, w którym – w ramach jednej opłaty ryczałtowej – Pacjenci skorzystać mogą z podstawowych procedur medycznych związanych z zapłodnieniem pozaustrojowym.

In Vitro Optimum™ jest propozycją przede wszystkim dla Pacjentów, którzy chcą ograniczyć koszty leczenia, zachowując jednocześnie odpowiedni jego poziom. Program obejmuje standardowe procedury medyczne związane z in vitro, czyli przygotowanie do stymulacji, niezbędne leki, pobranie komórek jajowych oraz transfer zarodków, a także dodatkowe elementy zwiększające skuteczność terapii takie jak ICSI, hodowlę do blastocysty oraz znieczulenie ogólne do zabiegu pic kup wraz z konsultacją anestezjologiczną.
Cena 9.300 / 13.000 z lekami

Program In Vitro z Komórkami Dawczyni

W Klinikach INVICTA wykonujemy Program z komórek świeżych i mrożonych.

Program In Vitro z Komórkami Dawczyni to rozwiązanie dla kobiet, które nie posiadają własnych jajeczek lub mają ich zbyt mało do przeprowadzenia skutecznej procedury zapłodnienia pozaustrojowego.
Cena od 17.000 do 25.000

Program In Vitro Standard

Standardowy program zapłodnienia pozaustrojowego in vitro.

Wizyty – stymulacja / pick up (pobranie komórek jajowych) / transfer zarodków.
Cena 6.500

 

Więcej szczegółów: www.invicta.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *