Bezpłatne in vitro w najlepszej klinice w Polsce. Ruszył nabór pacjentek

Ruszył nabór kobiet do badania klinicznego dotyczącego leczenia metodą in vitro

W Przychodni Lekarskiej nOvum ruszył nabór pacjentek do refundowanej procedury in vitro, w ramach której przeprowadzone zostanie badanie kliniczne sprawdzające skuteczność leku który może zwiększyć  szanse na ciążę.

Jeśli bezskutecznie starasz się o dziecko, masz wskazania do leczenia metodą  in vitro lub za tobą nieudana procedura, masz szanse dołączyć do badania klinicznego w Przychodni Lekarskiej nOvum i przy okazji skorzystać z refundacji zabiegu in vitro.

Przychodnia Lekarska nOvum ogłosiła nabór pacjentek, które chciałyby wziąć udział w badaniu klinicznym sprawdzającym skuteczność nowego leku pod kątem podwyższenia wskaźnika ciąż u kobiet podczas procedury in vitro. Badany lek, który zostanie podany kobietom zakwalifikowanym do programu, jest na etapie zaawansowanych badań klinicznych, ale jeszcze nie został dopuszczony do sprzedaży.

Badanie kliniczne – kryteria naboru:

Pełna treść ogłoszenia o naborze do badania, kryteria kwalifikacji  oraz szczegółowe informacje dotyczące zapisów znajdują się na stronie Przychodni nOvum >>> TUTAJ. 

 

Karolina Wagner

Dziennikarka, redaktorka, absolwentka Polonistyki na UW. Woli słuchać niż mówić, biegać niż siedzieć, medytować niż dywagować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *