Bezpłatne in vitro w najlepszej klinice w Polsce. Ruszył nabór pacjentek

Ruszył nabór kobiet do badania klinicznego dotyczącego leczenia metodą in vitro

W Przychodni Lekarskiej nOvum ruszył nabór pacjentek do refundowanej procedury in vitro, w ramach której przeprowadzone zostanie badanie kliniczne sprawdzające skuteczność leku który może zwiększyć  szanse na ciążę.

Jeśli bezskutecznie starasz się o dziecko, masz wskazania do leczenia metodą  in vitro lub za tobą nieudana procedura, masz szanse dołączyć do badania klinicznego w Przychodni Lekarskiej nOvum i przy okazji skorzystać z refundacji zabiegu in vitro.

Przychodnia Lekarska nOvum ogłosiła nabór pacjentek, które chciałyby wziąć udział w badaniu klinicznym sprawdzającym skuteczność nowego leku pod kątem podwyższenia wskaźnika ciąż u kobiet podczas procedury in vitro. Badany lek, który zostanie podany kobietom zakwalifikowanym do programu, jest na etapie zaawansowanych badań klinicznych, ale jeszcze nie został dopuszczony do sprzedaży.

Badanie kliniczne – kryteria naboru:

Pełna treść ogłoszenia o naborze do badania, kryteria kwalifikacji  oraz szczegółowe informacje dotyczące zapisów znajdują się na stronie Przychodni nOvum >>> TUTAJ. 

 


Polonistka, dziennikarka, redaktorka. Specjalizuje się w tematyce: ciąża, parenting, niepłodność, dieta propłodnościowa. Email: redakcja@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *