Sztuka naturalnego planowania rodziny. Kurs podstawowy.

Nowa wersja najpopularniejszego w Polsce podręcznika do nauki naturalnych metod planowania rodziny. Ma nowoczesną i przystępną formę, dzięki czemu uczenie się z niej to prawdziwa przyjemność. Książka ta jest pomocnym narzędziem dla par bezskutecznie starających się o poczęcie, jak również pragnących je odłożyć. Nadaje się także doskonale na prezent ślubny.

Prosty i skuteczny sposób nauki obserwacji i interpretacji objawów płodności według metody objawowo-termicznej. Książka jest doskonałą propozycją dla wszystkich osób, które pragną poznać i stosować sztukę naturalnego planowania rodziny w swoim życiu. Według badań amerykańskich pary małżeńskie, które stosują NPR, tworzą o wiele bardziej trwałe i usatysfakcjonowane związki.

NPR jest zalecane dla osób, które chcą odłożyć poczęcie z ważnych przyczyn, jak również dla tych, którzy mają problemy z poczęciem. Nauka obserwacji i interpretacji rytmów płodności kobiety jest pierwszym krokiem w skutecznym leczeniu niepłodności.

Książka zawiera kompendium najważniejszych tematów związanych z NPR, reguły interpretacji oparte na aktualnych badaniach naukowych, nową zmienioną i czytelną kartę obserwacji cyklu.

Źródło opisu: http://www.tolle.pl/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *