motywacja

Efekt WOW!

Naładuj swój akumulator na dłużej - to pomoże płodności

Kiedy jesteś zmęczona, znużona, zniechęcona brakiem efektów Twoich starań (w każdej dziedzinie życia, a tej związanej z niepłodnością w szczególności) i masz dość… czujesz, że zaraz wyładuje się Twój życiowy akumulator, to bywa tak, że zaczyna się dziać COŚ w Twoim życiu. Coś, co poprawia nastrój, odświeża nadzieję, ładuje akumulator.

I z nową perspektywą idziesz dalej!

No ale potem znowu jest to samo…

W czasie czekania na dziecko taki rytm życia jest w zasadzie co miesiąc… To mega męczące dla Ciebie, Twojej psychiki, ciała. Pamiętam, że jak za często podładowywałam telefon to bateria szybko mi „padła”. Czy dotyczy to również ludzi?

Wiem od kobiet leczących niepłodność, z którymi mam kontakt, że nowy cykl, nowy lek, nowy lekarz, nowa diagnoza, nowe forum wywołują euforię i efekt wow! Teraz to już na pewno będzie dobrze! Tym razem MUSI się udać!

I nic… I poczucie porażki, zniechęcenie. Szukanie kolejnych cudownych metod, specyfików, diet, leków, terapii… Z chwilową poprawą nastroju.

Jesteś na nowym portalu dla osób leczących niepłodność. To może wywołać efekt wow. I bardzo dobrze! Pozwól, że zrobimy wszystko, aby zmotywować Cię do tego, żeby efekt pozytywnego myślenia o przyszłości utrzymał się dłużej!

Chcę namówić Cię na trenowanie. Trenowanie psychiki tak, żeby efekt WOW utrzymał się na dłużej! Żeby efekt WOW trwał mimo chwilowych trudności i niepowodzeń.

Chcę Cię namówić do systematycznej pracy i wytrwałości, nawet jeśli efekty nie będą widoczne od razu.

Zmiana trwa, potrzebuje czasu. Trwała zmiana musi się w Tobie zakorzenić, utrwalić i dopiero wtedy początkowe WOW ma szansę długo Tobie towarzyszyć.

Z jednej strony szybkie dostrzeżenie efektów motywuje do podejmowania dalszego wysiłku, zwiększa zaufanie do nowej metody, którą stosujesz, ale gdy te efekty zawodzą (lek nie zadziałał już po pierwszym cyklu stosowania, niesmaczna dieta nie powoduje zajścia w ciążę, nie poprawiły się wyniki badań, nadal odczuwasz złość mimo stosowania proponowanych technik) efekt WOW szybko mija. Czekasz więc na kolejny impuls.

Musisz dać sobie czas! Sportowcy szlifują swoją formę na długo przed zawodami, aktorzy wielokrotnie powtarzają ujęcia, chodzą na próby. Zanim pojawi się nowe urządzenie w sprzedaży inżynierowie robią prototypy, testy.

To tak naprawdę długa, czasem żmudna praca. Ale dająca długotrwały efekt WOW!

Być może odkryłaś portal NiepłodniRazem.pl i pomyślałaś – wreszcie miejsce dla mnie! Poczułaś nową nadzieję, nową energię, potrzebne Ci wsparcie i zainteresowanie Twoimi problemami związanymi z płodnością.

Tak! To wszystko prawda. Poczułaś w sobie stan WOW.

Pozwól, że poprowadzę Cię jak trener zawodników przez gąszcz ćwiczeń, technik i pomysłów, żebyś odkryła w sobie pokłady nadziei, mocy witalnej, chęci do szczęśliwego życia. Mimo że czekasz na dziecko Twoje życie może być udane. Nie poddawaj się drobnym porażkom. Nie zniechęcaj się chwilowymi trudnościami.

Twój cel to nie chwilowy, ale długotrwały EFEKT WOW!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *