Warsztaty z psychologiem w InviMed Katowice

Jak radzić sobie z pytaniami o dziecko? Bezpłatne spotkanie z psychologiem InviMed Katowice

Już 24 lutego w poniedziałek w klinice InviMed w Katowicach odbędzie się bezpłatne spotkanie z psycholożką Sylwią Błach dedykowane parom, które od dłuższego czasu starają się o dziecko. Uczestnicy spotkania będą mieli okazję poznać odpowiedź na pytanie, jak radzić sobie z presją rodziny, a także uzyskać wsparcie od osób w podobnej sytuacji. 

W klinice InviMed w Katowicach stawiamy na indywidualne podejście do każdej pary i oferujemy znacznie więcej niż leczenie. W naszej klinice zyskacie opiekę i pomoc także w odzyskaniu równowagi psychicznej, która podczas starań o dziecko miewa niebagatelne znaczenie. Zapraszamy na bezpłatne spotkanie z psychologiem pt. „Jak radzić sobie z pytaniami o dziecko?”.

Trudne pytania o dziecko, leczenie, in vitro

Długotrwałe starania o dziecko często już same w sobie są stresujące, nie mówiąc już o sytuacji, w której w grę wchodzi leczenie, stymulacja hormonalna i kolejne podejścia do inseminacji czy in vitro. Czasami trudno odnaleźć spokój, nadzieję i zyskać wsparcie innych.

W oswojeniu emocji, które towarzyszą staraniom i terapii płodności nie pomagają dociekliwe pytania rodziny i przyjaciół. Dotkliwe bywają również komentarze osób postronnych, kolegów czy koleżanek z pracy.

Podczas spotkania z psychologiem InviMed Katowice dowiecie się:

  1. Jak radzić sobie z presją rodziny?
  2. Jak odpowiadać na pytania o to, kiedy będzie dziecko?
  3. Jak rozpocząć rozmowę na temat niepłodności ze swoimi rodzicami?
  4. Jak z presją i pytaniami o dziecko radzą sobie inne pary, będące w podobnej sytuacji?
Kto poprowadzi spotkanie?

Spotkanie poprowadzi Sylwia Błach, psycholog InviMed Katowice z długoletnim doświadczeniem w konsultowaniu par starających się o potomstwo. 

Gdzie i kiedy?

Spotkanie odbędzie się w klinice InviMed przy ulicy Piotrowickiej 83 w Katowicach, w poniedziałek 24 lutego, w godzinach 17:00-19:00.

Zapisy na wydarzenie przyjmują konsultanci InviMed. Skontaktuj się z nami:

  • telefonicznie: 500 900 888,
  • mailowo: invimed@invimed.pl,
  • przez zielony formularz kontaktowy na tej stronie (w wersji mobile kliknij przycisk „Napisz”).

 

POLECAM TAKŻE:

Konferencja – „Płodność. Strefa Specjalistycznej Wiedzy”

 


Redaktorka i korektorka językowa. Pisze od kiedy pamięta, a w międzyczasie zajmuje się tropieniem zagubionych przecinków i poprawianiem błędów ortograficznych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *