Mama Ginekolog

Mama Ginekolog zebrała ponad 1 mln zł na WOŚP

Mama Ginekolog, czyli Nicole Sochacki-Wójcicka, znana w sieci z prowadzenia bloga, na którym edukuje kobiety w zakresie kobiecego zdrowia, z okazji 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, przygotowała niezwykłą akcję. Akcję, która zakończyła się spektakularnym sukcesem. Udało jej się zebrać ponad 1 milion złotych. Cała kwota zostanie przekazana na WOŚP. Jak tego dokonała?

Mama Ginekolog przygotowała dla swoich czytelniczek dwa e-booki: „Instaserial o miłości” oraz „Instaserial o ślubie”. Opowiedziała w nich niezwykłą historię początków swojej miłości, a potem ślubu. Postanowiła, że cały dochód ze sprzedaży e-booków zostanie przeznaczony na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Lekarka przed kilkoma miesiącami urodziła syna, Gilberta, który był wcześniakiem i potrzebował medycznego wsparcia w pierwszych tygodniach życia. Jak każdy wcześniak w Polsce korzystał ze sprzętu zakupionego przez WOŚP.

Zbiórka pieniędzy, którą zorganizowała Nicole, miała być symbolicznym podziękowaniem dla Jurka Owsiaka i wszystkich ludzi, którzy współtworzą fundację oraz pracują przy organizacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Życie każdego człowieka opowiedziane prawdziwie jest powieścią” – Ernest Hemingway- i moja mama – „bądź realistą, zacznij marzyć” – mamy MILION na @fundacjawosp dziękuję Wam jutro zrobimy przelew życia i … gramy dalej do rana – napisała mamaginekolog na Instagramie.

Sprzedaż e-booków rozpoczęła się 11 stycznia i wciągu 3 dni sprzedano ponad 100 tysięcy egzemplarzy. Promocja miała miejsce w social mediach, głównie na Instagramie oraz na blogu lekarki. Zdumiewający sukces pokazuje, że social media tkwi ogromna siła i gdy tylko chcemy, można ją wykorzystać, aby czynić dobro.  

PRZELEW JUŻ POSZEDŁ! Ponad milion złotych na WOŚP

 

POLECAMY TAKŻE

https://plodnosc.pl/starania-o-dziecko-czas-start-isc-na-zywiol-czy-miec-plan-jak-ulatwic-sobie-zajscie-w-ciaze-i-zadbac-o-prawidlowy-rozwoj-dziecka/

 

 

 


Polonistka, redaktorka i korektorka językowa. Specjalizuje się w artykułach z obszarów tematycznych: Ciąża, Dziecko, Pielęgnacja Dziecka, Rozwój Dziecka, a także Starania o ciążę, Niepłodność. Od 10 lat tworzy materiały edukacyjne do internetu. Pisała m.in. dla serwisów Rankomat.pl, Allegro.pl, 2Drink.pl, Naoko-store.pl, Skincarelovers.pl, Szafawpigulce.pl. Kontakt: agnieszka.banasiak@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *