Tego nie wiesz o ciąży, porodzie i macierzyństwie

Nikt mi nie powiedział, że… 18 ukrytych prawd o ciąży, porodzie i macierzyństwie

  1. Mam już dość…

 

Nie raz, nie dwa powiesz sobie: mam dość, po co mi to było! Życie mamy to rzeczywiście maraton, który może wykończyć nawet zaprawioną zawodniczkę. Dlatego jeśli poczujesz, że opadasz z sił i naprawdę wszystkiego masz już dość albo czujesz wręcz odpychające uczucia względem dziecka – nie martw się, to minie i jest często podejmowanym tematem przez matki. Wszystkie są jednak zgodne, że nawet jeśli mają wszystkiego po kokardę i decydują się na wypad za miasto, zostawiając potomka tatusiowi, już w drodze na pociąg zaczynają tęsknić. UWAGA – jeśli masz już bilet, to wsiądź do tego pociągu i niech ci nie przychodzi do głowy, że bez ciebie dom się zawali. Zobaczysz, że po powrocie okaże się, że spokojnie możesz planować kolejny relaksujący wyjazd.

Dołącz do naszej zamkniętej grupy na Facebooku CIĄŻA – NARESZCIE! To grupa dla mam i przyszłych mam, które potrzebują wsparcia, wiedzy i porad na temat ciąży i macierzyństwa. Nie zabraknie tam także kobiecych plotek i rozmów na temat codzienności rodziców. Poproś o dołączenie >>> KLIKNIJ TU lub w poniższe zdjęcie. Czekamy na Ciebie! 

 


PRZECZYTAJ TAKŻE:

Łzy z bólu, łzy ze szczęścia – tak rodzi się życie. Te zdjęcia zapierają dech!

 

 

 

 


Dziennikarka, redaktorka, absolwentka Polonistyki na UW. Woli słuchać niż mówić, biegać niż siedzieć, medytować niż dywagować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *