Program Zostań Rodzicem w Klinice InviMed w Katowicach - in vitro o 2 tysiące taniej

Program „Zostań Rodzicem” ponad 2000 zł taniej w InviMed Katowice

Twoje marzenie to zostać mamą, zostać tatą, ale od długiego czasu nie udaje się zajść w ciążę? Jeśli trwa to dłużej niż rok, nie czekaj i skonsultuj się ze specjalistą. Niepłodność to choroba, która w Polsce dotyka 1,5 miliona par. Z pomocą lekarzy na pewno uda się zostać rodzicami. Klinika InviMed w Katowicach dla par starających się o dziecko przygotowała atrakcyjny program „Zostań Rodzicem”, dzięki któremu za cały proces diagnostyki i leczenia zapłacisz teraz o 2 tysiące złotych mniej.

Klinika InviMed w Katowicach zaprasza na konsultacje wszystkie pary, które podejrzewają u siebie niepłodność lub mają już rozpoczęte, ale nieskuteczne leczenie w innych ośrodkach. Zespół InviMed jest w stanie pomóc nawet w bardzo trudnych przypadkach. Jeśli potrzebne okażą się procedury in vitro ICSI, IMSI, hbIMSI lub PICSI pacjenci będą mogli przystąpić do programu „Zostań Rodzicem”, który szczególnie dedykowany jest tym parom, które nie mogą skorzystać z programów miejskich realizowanych przez klinikę InviMed. Daje im możliwość skorzystania z leczenia w niższej cenie.

Program „Zostań Rodzicem” obejmuje wszystkie etapy leczenia niepłodności i procedurę in vitro od momentu kwalifikacji do programu, po badanie krwi stwierdzające ciążę kliniczną. Koszt programu jest teraz o ponad 2000 złotych niższy!

Skorzystaj z programu Zostań Rodzicem

Program Zostań Rodzicem to kompletny program obejmujący wszystkie etapy leczenia niepłodności od momentu kwalifikacji do programu, poprzez procedurę in vitro aż po badanie krwi stwierdzające ciążę kliniczną. W cenie pakietu zawarte są również koszty zestawu badań niezbędnych do wykonania każdego etapu leczenia.

Aktualnie cena za Program Zostań Rodzicem wynosi 7 990 zł, to o ponad 2 000 zł mniej niż w przypadku opłacania wszystkich procedur osobno.

W ramach opłaty za Program InviMed zapewnia:

– Wizytę kwalifikacyjną, na której podjęta zostanie decyzja o dopuszczeniu Pary do Programu

– Pakiet badań laboratoryjnych Pacjentki obejmujący:

 • badania wirusologiczne (HIV antygen/przeciwciała, przeciwciała anty-HCV, antygen HBs, przeciwciała anty-HBC, test WR/kiła),
 • chlamydia trachomatis metodą PCR (wymaz z kanału szyjki macicy),
 • przeciwciała IgG i IgM przeciwko cytomegalii (CMV),
 • przeciwciała IgG i IgM przeciwko toksoplazmie,
 • przeciwciała IgG i IgM przeciwko wirusowi różyczki,
 • cytologia,
 • biocenoza pochwy,
 • grupa krwi,
 • wymaz w kierunku Mycoplasma/Ureaplasma,
 • posiew z kanału szyjki macicy.

– Pakiet badań laboratoryjnych Pacjenta obejmujący:

 • badania wirusologiczne (HIV antygen/przeciwciała, przeciwciała anty HCV, antygen HBs, przeciwciała anty  HBC, test WR/kiła),
 • przeciwciała IgG i IgM przeciwko cytomegalii (CMV),
 • grupa krwi
 • Badania estradiolu i progesteronu Pacjentki wykonywane podczas każdej wizyty lekarskiej w trakcie stymulacji.

– Jedna konsultacja psychologiczna dla Pary.

– Konsultacja Pacjentki przeprowadzona przez lekarza anestezjologa, bezpośrednio przed znieczuleniem do zabiegu punkcji jajników.

– Znieczulenie ogólne Pacjentki do zabiegu punkcji jajników.

– Zabieg punkcji jajników, mający na celu pobranie komórek jajowych.

– Procedury embriologiczne, w tym oczyszczenie komórek jajowych, zapłodnienie metodą ICSI, IMSI, hbIMSI lub PICSI wybór metody zapłodnienia dokonywany jest na podstawie aktualnych badań nasienia – wyników badań ważnych 6 miesięcy).

– Transfer świeżych zarodków.

– Wizyta lekarska po transferze.

– Mrożenie i przechowywanie zarodków przez pierwszy rok.

– Badanie potwierdzające ciążę biochemiczną (beta-HCG).

Promocyjna cena programu to 7 990 zł (cena regularna – ok. 10 000 zł). Oszczędzasz ponad 2 000 zł.

 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie InviMed >>> https://www.invimed.pl/aktualnosci/program-zostan-rodzicem-ponad-2000-zl-taniej-w-invimed-katowice

 

POLECAMY TAKŻE: Pakiet na start dla par starających się o dziecko! InviMed Warszawa obniża cenę konsultacji

Pakiet na start dla par starających się o dziecko! InviMed Warszawa obniża cenę konsultacji

 


Polonistka, dziennikarka, redaktorka. Specjalizuje się w tematyce: ciąża, parenting, niepłodność, dieta propłodnościowa. Email: redakcja@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *