Pakiet na start w InviMed w Warszawie

Pakiet na start dla par starających się o dziecko! InviMed Warszawa obniża cenę konsultacji

Być mamą, być tatą – to marzenie milionów par w Polsce, dla których ciąża i macierzyństwo nie są tylko kwestią decyzji, a często długiej drogi leczenia niepłodności. To właśnie z myślą o parach starających się o dziecko i rozpoczynających specjalistyczne leczenie Klinika InviMed w Warszawie przygotowała „Pakiet na start”, z którym za drugą konsultację specjalistyczną pary zapłacą tylko 50 proc. 

Bicie małego serduszka, delikatne „bąbelki” i kopnięcia w brzuchu… Pierwsza myśl: Będę mamą!, Będę tatą?  Te marzenia mogą się spełnić. I nawet jeśli natura nie jest zbyt hojna, w klinice takie cudowne cuda się zdarzają i to całkiem często!

W lutym klinika InviMed w Warszawie przygotowała specjalną promocję dla takich marzycieli. Z „Pakietem na start” za drugą konsultację pary zapłacą tylko 50%. Z promocji mogą skorzystać pary, które nie były jeszcze na pierwszej konsultacji niepłodnościowej w klinice InviMed w Warszawie.

Pierwsza wizyta w klinice niepłodności

Jeśli już wiesz, że aby zajść w ciążę, potrzebna będzie pomoc specjalisty, wiedz też, że już na pierwszą konsultację niepłodnościową możecie przyjść przygotowani.  Przyniesienie wyników podstawowych badań, jakie warto zrobić przed wizytą, przyspieszy diagnostykę i podjęcie dalszych kroków. 

pierwsza konsultacja u specjalisty leczenia niepłodnościO tym, jak wygląda pierwsza konsultacja specjalistyczna mówił nam dr Jarosław Kaczyński, specjalista leczenia niepłodności w InviMed – polecamy tę rozmowę przed pierwszą wizytą. Pamiętaj także, że niepłodność zawsze dotyczy pary, warto więc do kliniki wybrać się razem. 

 

W lutym wybierz Pakiet na start 

W lutym w InviMed w Warszawie warto skorzystać z promocji „Pakiet na start”, w której za drugą wizytę zapłacicie o połowę taniej.

  • Pierwsza konsultacja niepłodnościowa – cena regularna: 250 zł
  • Druga konsultacja niepłodnościowa – cena regularna: 200 zł; cena promocyjna: 100 zł.

Dzięki promocji zaoszczędzisz 100 zł i za obie wizyty zapłacisz tylko 350 zł, zamiast 450 zł.

Liczba miejsc w promocji jest ograniczona! Promocja Pakiet na start obowiązuje od 1.02 do 28.02.2021 r.

Szczegółowe warunki promocji i rezerwacji wizyt znajdziecie na stronie InviMed >>>  https://www.invimed.pl/aktualnosci/pakiet-na-start-w-invimed-warszawa-z-druga-wizyta-50-taniej

 

POLECAMY TAKŻE: Jak zajść w ciążę, czyli efektywne leczenie niepłodności.

Jak zajść w ciążę, czyli efektywne leczenie niepłodności. Rozmowa z dr Beatą Makowską

 


Polonistka, dziennikarka, redaktorka. Specjalizuje się w tematyce: ciąża, parenting, niepłodność, dieta propłodnościowa. Email: redakcja@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *