Pakiet na start w InviMed w Warszawie

Pakiet na start dla par starających się o dziecko! InviMed Warszawa obniża cenę konsultacji

Być mamą, być tatą – to marzenie milionów par w Polsce, dla których ciąża i macierzyństwo nie są tylko kwestią decyzji, a często długiej drogi leczenia niepłodności. To właśnie z myślą o parach starających się o dziecko i rozpoczynających specjalistyczne leczenie Klinika InviMed w Warszawie przygotowała „Pakiet na start”, z którym za drugą konsultację specjalistyczną pary zapłacą tylko 50 proc. 

Bicie małego serduszka, delikatne „bąbelki” i kopnięcia w brzuchu… Pierwsza myśl: Będę mamą!, Będę tatą?  Te marzenia mogą się spełnić. I nawet jeśli natura nie jest zbyt hojna, w klinice takie cudowne cuda się zdarzają i to całkiem często!

W lutym klinika InviMed w Warszawie przygotowała specjalną promocję dla takich marzycieli. Z „Pakietem na start” za drugą konsultację pary zapłacą tylko 50%. Z promocji mogą skorzystać pary, które nie były jeszcze na pierwszej konsultacji niepłodnościowej w klinice InviMed w Warszawie.

Pierwsza wizyta w klinice niepłodności

Jeśli już wiesz, że aby zajść w ciążę, potrzebna będzie pomoc specjalisty, wiedz też, że już na pierwszą konsultację niepłodnościową możecie przyjść przygotowani.  Przyniesienie wyników podstawowych badań, jakie warto zrobić przed wizytą, przyspieszy diagnostykę i podjęcie dalszych kroków. 

pierwsza konsultacja u specjalisty leczenia niepłodnościO tym, jak wygląda pierwsza konsultacja specjalistyczna mówił nam dr Jarosław Kaczyński, specjalista leczenia niepłodności w InviMed – polecamy tę rozmowę przed pierwszą wizytą. Pamiętaj także, że niepłodność zawsze dotyczy pary, warto więc do kliniki wybrać się razem. 

 

W lutym wybierz Pakiet na start 

W lutym w InviMed w Warszawie warto skorzystać z promocji „Pakiet na start”, w której za drugą wizytę zapłacicie o połowę taniej.

  • Pierwsza konsultacja niepłodnościowa – cena regularna: 250 zł
  • Druga konsultacja niepłodnościowa – cena regularna: 200 zł; cena promocyjna: 100 zł.

Dzięki promocji zaoszczędzisz 100 zł i za obie wizyty zapłacisz tylko 350 zł, zamiast 450 zł.

Liczba miejsc w promocji jest ograniczona! Promocja Pakiet na start obowiązuje od 1.02 do 28.02.2021 r.

Szczegółowe warunki promocji i rezerwacji wizyt znajdziecie na stronie InviMed >>>  https://www.invimed.pl/aktualnosci/pakiet-na-start-w-invimed-warszawa-z-druga-wizyta-50-taniej

 

POLECAMY TAKŻE: Jak zajść w ciążę, czyli efektywne leczenie niepłodności.

Jak zajść w ciążę, czyli efektywne leczenie niepłodności. Rozmowa z dr Beatą Makowską

 

Karolina Wagner

Dziennikarka, redaktorka, absolwentka Polonistyki na UW. Woli słuchać niż mówić, biegać niż siedzieć, medytować niż dywagować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *