Rekrutacja do darmowego in vitro! Sprawdź, czy możesz skorzystać

Przychodnia Lekarska nOvum ogłosiła nabór pacjentek do udziału w badaniu klinicznym, które ma sprawdzić, czy nowy badany lek podwyższy wskaźnik ciąż u kobiet w trakcie procedury in vitro lub procedury wstrzyknięcia zawartości plemnika bezpośrednio do oocytu (ICSI). Pacjentki, które zostaną zakwalifikowane do badania, całą procedurę in vitro przejdą za darmo.

To szansa dla par, które nie zakwalifikowały się na samorządowe dofinansowania in vitro, a na wydatek kilkunastu tysięcy ich nie stać. Badanie kliniczne, które rozpocznie niebawem nOvum to szansa na przejście procedury zupełnie za darmo.

Jeśli macie 18-36 lat i jesteście w trakcie leczenia metodą in vitro lub ICSI możecie się zgłosić do kliniki i przejść procedurę rekrutacyjną. Udział w badaniu potrwa od 11 do 19 tygodni, a wszelkie koszty związane z terapią badanym lekiem, testami laboratoryjnymi oraz konsultacjami lekarskimi oraz dojazdami do ośrodka badawczego pokryje sponsor badania.

Jak zapewniają organizatorzy naboru – rozmowa telefoniczna na temat szczegółów eksperymentu do niczego nie zobowiązuje. Ogłoszenie zostało zatwierdzone przez Komisję Bioetyczną przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Białymstoku. 

 

Na pytania zainteresowanych kobiet odpowiadać będą Agnieszka Nowicka i Anna Wiśniewska w godzinach 9-17.

Wszystkie szczegóły i telefony, pod które należy zadzwonić, znajdziecie TUTAJ.

NIE PRZEGAP TAKŻE:

OBUDŹ W SOBIE ŻYCIE – zapisz się na II edycję wyjątkowych spotkań dla kobiet starających się o dziecko: 13.05 w Gdyni!

 

 

 


Polonistka, dziennikarka, redaktorka. Specjalizuje się w tematyce: ciąża, parenting, niepłodność, dieta propłodnościowa. Email: redakcja@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *