Zamrożone jajeczka, Hashimoto, a teraz ciąża – polska gwiazda spodziewa się dziecka

Długo nie miała dziecka, za to spełniała się w życiu zawodowym. Pytania o macierzyństwo pojawiały się wielokrotnie i to publicznie – w końcu życie prywatne znany osób rzadko kiedy istnieje. Był głośny ślub, zamrożone jajeczka, potem jeszcze głośniejszy rozwód. Następnie kolejny ślub i informacja o chorobie – Hashimoto. A teraz Joanna Krupa ogłosiła, że spodziewa się dziecka.

Joanna Krupa w ciąży – kręta droga do macierzyństwa

Polska celebrytka i modelka, Joanna Krupa, przez wiele lat twierdziła, że ma czas na dziecko. Nie wykluczała macierzyństwa w przyszłości, dodawała nawet, że planuje być mamę, ale nie wiedziała, kiedy to nastąpi. Nawet ślub z wieloletnim partnerem nie skłonił gwiazdy do snucia planów macierzyńskich.

W 2014 roku w towarzystwie kamer magazynu „People”, modelka zamroziła swoje jajeczka. Miała wtedy 36 lat i bała się, że jej organizm może nie podołać, gdy już będzie gotowa powiększyć rodzinę.

Małżeństwo z Romainem Zago nie przetrwało, ale Krupa nie wydawała się zasmucona. Korzystała z życia singielki i szybko poznała producenta, Douglasa Nunes. Związek w niedługim czasie został sformalizowany – para w wakacje 2018 roku wzięła ślub w Krakowie.

Już podczas narzeczeństwa, Joanna Krupa wspominała w wywiadach, że nadszedł ten czas, gdy poważnie myśli o dziecku. Aż w końcu na kanapach w „Dzień dobry TVN”, na których gościła 26 maja, ogłosiła, że spodziewają się z mężem dziecka.

“Zrobiłam dwa testy ciążowe i wysłałam mu zdjęcie. A potem wysłałam mu coś jeszcze. Coś na zupełnie inny temat i on to w ogóle na początku przegapił. Potem się dziwił, że czemu wysłałam mu zdjęcie. Mogłam powiedzieć mu w domu. Najwyraźniej nie jestem zbytnio romantyczna”

Na razie Joanna i Douglas nie znają płci dziecka, ale bardzo się cieszą na powiększenie rodziny.

https://www.instagram.com/p/Bx7HKBBh4KX/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Sprawdź także: Joanna Krupa najpierw zamroziła jajeczka, teraz dowiedziała się, że jest nieuleczalnie chora. Ta choroba powoduje niepłodność

 „Dobrze, że czekałam. On jest moją drugą połówką”

Modelka, zawsze wyjątkowo szczera w wywiadach, przyznała, że dopiero Douglas Nunes sprawił, że zechciała być mamą. Wcześniej nie przekreślała takiej możliwości, ale wciąż nie czuła dobrego momentu. 

Wcześniej myślałam, że mam czas na rodzinę. Ale gdy poznałam Douglasa, zrozumiałam, o czym mówiły moje przyjaciółki. Że poznały faceta, z którym strasznie chcą mieć dzieci. Ja też poczułam, że to jest ten człowiek. Z Romkiem byłam 10 lat, ale nigdy nie było tej chemii, tej pasji, którą ludzie powinni mieć do siebie. O rany, chcę mieć dzieci z Douglasem – podkreśliła.

Krupa skończyła niedawno 40 lat, a kilka miesięcy temu dowiedziała się, że choruje na Hashimoto. Wiedziała, że w jej przypadku zajście w ciąże może być trudniejsze. Dlatego rozważała wykorzystanie zamrożonych, młodszych o 4 lata, jajeczek i metodę in vitro.  Jak ostatecznie zaszła w ciążę, tego gwiazda nie zdradza, ale fakt powiększenia rodziny niezmiernie cieszy zarówno ją, jak i jej męża. 

 

POLECAMY TAKŻE:

Hashimoto zakłada różne maski. Nie dla wszystkich to samo jest złe lub dobre

 


Redaktorka i korektorka językowa. Pisze od kiedy pamięta, a w międzyczasie zajmuje się tropieniem zagubionych przecinków i poprawianiem błędów ortograficznych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *