Dofinansowanie in vitro

Zapraszamy na kwalifikacje do programów dofinansowania in vitro dla mieszkańców Poznania, Gdańska, Warszawy i Wrocławia

Kwalifikacje trwają! Pary zainteresowane dofinansowaniem leczenia niepłodności metodą in vitro ze środków miast: Poznania, Gdańska, Warszawy i Wrocławia, zapraszamy do kontaktu pod numerem naszej infolinii: 500 900 888. Do uzyskania do 5000 zł, a w przypadku programu warszawskiego do 6000 zł dofinansowania do jednego cyklu in vitro. 

Jak zgłosić się do programu dofinansowania in vitro?

Już teraz zadzwoń na Infolinię InviMed: 500 900 888, wypełnij formularz kontaktowy (w wersji mobilnej, kliknij “Napisz”) lub wyślij maila na adres: invimed@invimed.pl i zgłoś chęć rozpoczęcia kwalifikacji do programu. Zarezerwuj miejsce dla siebie!

Dofinansowanie in vitro ze środków miejskich

Programy zdrowotne miast kierowane są tylko do ich mieszkańców. Kwota dofinansowania do każdego cyklu in vitro, wynosi do 5000 zł w programach Poznania, Gdańska i Wrocławia oraz do 6000 zł w programie Warszawy, pod warunkiem przeprowadzenia przynajmniej jednej całej procedury przewidzianej w programie. 

W każdym z poniższych programów mamy jeszcze wolne miejsca. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu i rozpoczęcia kwalifikacji.

Poznaj szczegółowe warunki kwalifikacji:

Dofinansowanie in vitro dla mieszkańców Poznania
Dofinansowanie in vitro dla mieszkańców Gdańska
Dofinansowanie in vitro dla mieszkańców Wrocławia
Dofinansowanie in vitro dla mieszkańców Warszawy

Dlaczego warto wybrać InviMed?

Kliniki InviMed mają niemal 20 lat doświadczenia w leczeniu niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego. Skuteczność in vitro w InviMed wynosi aż 57% już w pierwszym cyklu leczenia metodą in vitro. 

Nasz sukces opiera się na indywidualnym podejściu do każdego przypadku i pracy zespołowej. Mamy topowych lekarzy prowadzących – to specjaliści w dziedzinie ginekologii, położnictwa i medycyny rozrodu, których wspierają lekarze innych specjalizacji, zespół embriologiczny, znakomite położne i pielęgniarki.

Nie czekaj – zadzwoń pod numer 500 900 888 i rozpocznij kwalifikację do programu dofinansowania in vitro realizowanego ze środków Twojego miasta. 

Telefoniczna porada niepłodnościowa

Jeśli od dłuższego czasu bezskutecznie starasz się o dziecko, możesz skorzystać z Telefonicznej Porady Medycznej InviMed. Jej cena jest nawet do 30% niższa względem adekwatnej wizyty w klinice. 

W czerwcu teleporady z zakresu pierwszych konsultacji niepłodnościowych realizują: 

  • dr n. med. Andrzej Rogoza, 
  • dr n. med. Mariusz Piątkowski, 
  • dr n. med. Artur Kobielski.

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij w poniższy link:

Telefoniczna Porada Medyczna InviMed
Skontaktuj się z nami już dziś
 

POLECAMY TAKŻE:

https://plodnosc.pl/pytanie-do-eksperta-co-moge-zrobic-by-moje-zarodki-sie-zagniezdzily-jaka-metoda-zwieksza-szanse-na-ciaze/

 


Polonistka, redaktorka i korektorka językowa. Specjalizuje się w artykułach z obszarów tematycznych: Ciąża, Dziecko, Pielęgnacja Dziecka, Rozwój Dziecka, a także Starania o ciążę, Niepłodność. Od 10 lat tworzy materiały edukacyjne do internetu. Pisała m.in. dla serwisów Rankomat.pl, Allegro.pl, 2Drink.pl, Naoko-store.pl, Skincarelovers.pl, Szafawpigulce.pl. Kontakt: agnieszka.banasiak@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *