Obudź w sobie życie - warsztaty dla niepłodnych

Chcesz przyspieszyć zajście w ciążę? Weź udział w e-warsztatach „Obudź w sobie życie” 22 maja

Warsztaty są bezpłatne. Obowiązuje limit miejsc.

Fundacja poMOC dla Płodności zaprasza na kolejną edycję bezpłatnych e-warsztatów dla par starających się o ciążę, która odbędzie się w sobotę 22 maja. To okazja, by w niezobowiązującej atmosferze spotkać się z najlepszymi specjalistami leczenia niepłodności z Kliniki InviMed i za darmo dostać wiedzę, jak zwiększyć efektywność leczenia niepłodności  oraz przyspieszyć zajście w ciążę. Dla wielu par warsztaty „Obudź w sobie życie” okazały się skuteczną drogą do upragnionego dziecka. Zapisy już trwają. 

„Obudź w sobie życie” – duży krok do macierzyństwa

Warsztaty „Obudź w sobie życie” obudziły życie (dosłownie i w przenośni) w tysiącach kobiet w całej Polsce. Od 2017 roku udział w spotkaniach stacjonarnych wzięło już ponad 2000 osób. Wszystkie miały jeden cel: zajść w ciążę. I tak też się stało w wielu przypadkach.

Wiemy, że nie zawsze leczenie przynosi od razu efekt w postaci ciąży! Wiele par na upragnione dwie kreski czekało kilkanaście miesięcy, a nawet kilka lat. Przyczyn niepowodzeń leczenia niepłodności jest wiele, ale jak zapewniają lekarze – z każdej „porażki” można wyciągnąć – także medyczne – wnioski.

NIE PODDAWAJ SIĘ! – to najgorsze, co możesz zrobić, nawet po kilku nieudanych próbach leczenia. ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY i OBUDŹ W SOBIE ŻYCIE!

 

Pomysłodawczynią i organizatorką warsztatów jest Sylwia Bentkowska, założycielka serwisu www.plodnosc.pl, a także założycielka i prezes Fundacji poMOC dla Płodności, która sama kiedyś wygrała z niepłodnością i teraz pragnie wspierać inne pary starające się o dziecko.

Na przekór przeciwnościom – idź po swoje!

Niepłodność daje w kość, a leczenie nie tylko mocno odciska się na ciele, ale także psychice, relacjach i… portfelu. Doskonale wiemy, że przedłużająca się niezamierzona bezdzietność rodzi smutek, bezradność, frustrację, złość, jest także przyczyną depresji. Wiedza, jak sobie z tym wszystkim radzić, to nieoceniona pomoc na każdym etapie starań o dziecko!

Właśnie dlatego powstał ogólnopolski cykl warsztatów edukacyjnych dla osób starających się o ciążę i leczących niepłodność OBUDŹ W SOBIE ŻYCIE. 

Więcej o Obudź w sobie życie >>> https://pomocdlaplodnosci.pl/nasze-projekty/warsztaty-obudz-w-sobie-zycie/#nd_donations_single_cause_form_section

Poprzez organizowane warsztaty chcemy Wam pomóc skrócić drogę do upragnionej ciąży, zapewniając dostęp do wiedzy najlepszych lekarzy specjalistów w Polsce. Dzięki spotkaniom z nimi, macie możliwość nie tylko dowiedzieć się więcej o diagnostyce i leczeniu niepłodności, ale także skonsultować swój problem, dostać wskazówki, a także motywację do nieustawania w dążeniu do celu.

e-Warsztaty organizuje Fundacja pomoc dla Płodności we współpracy i z nieocenionym wsparciem merytorycznym Kliniki InviMed. Udział w spotkaniach online wezmą udział najlepsi specjaliści z zakresu medycyny rozrodu, którzy nie tylko omówią problemy związane z niepłodnością, ale też odpowiedzą na Wasze pytania, każdy przypadek traktując indywidualnie.

Uczestnicy wezmą również udział w zajęciach z coachem, psychologiem oraz dietetykiem. Będzie czas na merytoryczną wiedzę, konsultacje ze specjalistami, pracę z emocjami i wsparcie psychologiczne.

CO DADZĄ CI E-WARSZTATY OBUDŹ W SOBIE ŻYCIE?

Przede wszystkim pewność, że warto leczyć niepłodność!

 • Spotkasz się z najlepszymi specjalistami z wiodącej kliniki niepłodności InviMed całkowicie za darmo.
 • Dostaniesz wiedzę, wskazówki medyczne i możliwość indywidualnej porady dotyczącej Twojego osobistego przypadku.
 • Poznasz krok po kroku etapy diagnostyki niepłodności, a także wiedzę na temat metod leczenia z uwzględnieniem przyczyn i wskazań.
 • Dzięki sesji z psychologiem i coachem niepłodności, odzyskasz siły psychiczne i nauczysz się radzić z trudnymi emocjami w trakcie leczenia niepłodności. Poznasz techniki radzenia sobie ze stresem, a także wzmacniania relacji z partnerem

Warsztaty dedykowane są wszystkim osobom, które chcą zostać rodzicami, ale zmagają się z trudnościami w poczęciu dziecka.

Podczas warsztatów 22.05 dowiesz się:

 • Jak wygląda rozszerzona diagnostyka niepłodności?
 • Jak wygląda leczenie niepłodności przed pierwszą procedurą in vitro oraz jakie leczenie wdraża się po nieudanej metodzie in vitro?
 • Jak immunologia i genetyka wpływają na niepowodzenia starań o ciążę?
 • Jakie metody zwiększają szanse na naturalną ciążę oraz tę z in vitro?
 • Jakie badania warto wykonać w ramach rozszerzonej diagnostyki niepłodności oraz po dotychczasowym nieudanym leczeniu?
 • Kiedy rozważać zapłodnienie z komórkami dawców?
 • Jak radzić sobie z trudnymi emocjami w trakcie przedłużających się starań o ciążę
 • Jak styl życia i dieta mogą wpływać na skuteczność starań o ciążę?

OBUDŹ W SOBIE ŻYCIE – KOGO ZAPROSILIŚMY

W e-warsztatach udział wezmą:

dr n. med. Kinga Ziółkowska – specjalista ginekolog-położnik

dr n. wet. Marta Bogucka – embriolog, kierownik laboratorium embriologicznego

mgr Adrianna Barczyńska – dietetyk kliniczny

dr n. zdr. Iwona Wasilewko – psycholog

Joanna Płuciennik – coach kryzysowy

Łukasz Krasoń – mówca motywacyjny

Jak się zapisać na e-warsztaty?

Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy i wyślesz go do nas. W odpowiedzi mailowej otrzymasz instrukcje dotyczące logowania na platformie warsztatowej. O zbliżających się warsztatach poinformujemy Cię także za pomocą sms-a.

Czego potrzebujesz?

Wolnej soboty, dobrego nastawienia, otwartego umysłu, nadziei w sercu, a ponadto coś do pisania, by zanotować ważne dla Ciebie sprawy.

Nasze spotkania oparte są zarówno na wykładach prelegentów, jak i na aktywnej rozmowie z nimi i konsultacji online. Warsztat psychologiczny to z kolei praktyczne ćwiczenia i… „zadanie domowe”. Wszystko w czasie rzeczywistym.

W przerwach między panelami będziesz mieć możliwość poznania innych uczestników i wymienić się z nimi doświadczeniami i codziennymi problemami wynikającymi z niepłodności.

Jesteśmy różni, ale mamy WSPÓLNY CEL – POKONAĆ NIEPŁODNOŚĆ I ZOSTAĆ RODZICAMI!

Po warsztatach zapraszamy Cię do grupy Obudź w sobie życie – dla kobiet starających się o dziecko oraz (dla panów!) Męska poMOC – grupa dla ojców i mężczyzn starających się o dziecko na FB

NIE CZEKAJ

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.