Najlepsze prezenty na Dzień Babci i Dzień Dziadka

Babcia i Dziadek to niezwykle ważne osoby w życiu każdego dziecka. Utulą, gdy smutno, zabawią, gdy nudno i zrobią najlepszą zupę pomidorową. Miłość łącząca wnuczęta z dziadkami jest zupełnie inna od tej, jaką seniorzy kochają swoje dzieci, a maluchy swoich rodziców. 21 i 22 stycznia to czas, aby symbolicznie podziękować babci i dziadkowi za miłość, troskę i opiekę. Oto lista wyjątkowych prezentów dla babci i dziadka.

Na osłodę – spersonalizowana czekolada

Tylko czekolada i aż czekolada. Zamiast zwykłej tabliczki czekolady ze sklepu lub bombonierki, personalizowane czekoladki – w kształcie narzędzi, przyborów kuchennych lub po prostu tworzące napis „Babcia”, „Dziadek”. Jedyny minus tego prezentu: są tak ładne, że szkoda ich jeść. Prezent idealny dla dziadków, którzy doceniają oryginalne prezenty i uwielbiają łakocie.

Czekoladowy pilot dla dziadka

Czekoladowy pilot na Dzień Dziadka

 

Przybory kuchenne i narzędzia

 

Napis „Babcia”

 

Napis „Dziadek”

 

 

Sprawdź: Po co jest ojciec? Relacja tylko z matką może być niebezpieczna dla dziecka…

Fotoprezenty – coś dla miłośników zdjęć

W domu dziadków zazwyczaj nie brakuje zdjęć w ramkach, na których widnieją ukochane osoby. Wykorzystując miłość babci i dziadka do zdjęć, można podarować prezent, który połączy praktyczne zastosowanie i wizerunek bliskich, np. fotokubek ze wspólnym zdjęciem dziadków i wnucząt oraz z dedykowanym napisem. Równie dobrym pomysłem jest fotokalendarz, który na poszczególnych kartach miesiący będzie zawierał wybrane fotografie, np. wnucząt. Plusem takiego kalendarza jest to, że można od razu podczas wykonywania zaznaczyć ważne daty urodzin czy rocznic, np. w formie serca na konkretnym dniu w miesiącu. Dla babci i dziadka, którzy wciąż wywołują zdjęcia i umieszczają je w albumach, można przygotować fotoksiążkę, zawierającą ulubione fotografie wnucząt.

Fotokubek

Fotoksiążka

 

Fotokalendarz

 

Sprawdź: 15 zwrotów, które powinno usłyszeć od ciebie twoje dziecko

Chwila przyjemności z kubkiem herbaty

Babcia nie wyobraża sobie poranka bez ulubionej kawy? Dziadek po obiedzie zawsze zasiada ze szklanką herbaty? W takim razie idealnym prezentem będą wszelkie akcesoria, które umilą im te chwile. Spersonalizowane filiżanki z imieniem babci i dziadka, zestawy herbaty z dedykacją albo herbata w puszce, zaparzacze do herbaty, eleganckie filiżanki do kawy, imbryczek do herbaty – pomysłów na prezent dla miłośników herbaty i kawy jest wiele. Poniżej prezentujemy najciekawsze.

Filiżanki spersonalizowane

Spersonalizowany zestaw herbat

 

Herbata w puszce

Skrzynka z herbatami

 

 

Dbając o zdrowie Babci i Dziadka

Prezenty związane ze zdrowiem seniorów to nie tylko preparaty z apteki na pamięć. Chcąc zadbać o zdrowie babci i dziadka, można kupić im wiele przydatnych i nieco bardziej stosownych prezentów. Doskonałym upominkiem będzie rozgrzewająca poduszka – przyda się nie tylko na bóle pleców, ale też zimą do rozgrzania. Dobry masażer czy książka o ziołach to także świetne prezenty, które wesprą zdrowie babci i dziadka, a z pewnością zostaną przyjęte z entuzjazmem. I na koniec niezbędnik każdego zmarzlucha zimą, czyli ciepłe kapcie.

Rozgrzewająca poduszka

Masażer

 

Książka o ziołach

Ciepłe kapcie dla Babci

Ciepłe kapcie dla Dziadka

 

 

POLECAMY TAKŻE

Mama Ginekolog zebrała ponad 1 mln zł na WOŚP

 

 


Polonistka, redaktorka i korektorka językowa. Specjalizuje się w artykułach z obszarów tematycznych: Ciąża, Dziecko, Pielęgnacja Dziecka, Rozwój Dziecka, a także Starania o ciążę, Niepłodność. Od 10 lat tworzy materiały edukacyjne do internetu. Pisała m.in. dla serwisów Rankomat.pl, Allegro.pl, 2Drink.pl, Naoko-store.pl, Skincarelovers.pl, Szafawpigulce.pl. Kontakt: agnieszka.banasiak@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *