cwiczenia dla kobiet nieplodnirazem

Obudź swoją miednicę! – warsztaty treningu mięśni dna miednicy

Planujesz ciążę lub właśnie w niej jesteś? Urodziłaś dziecko i chciałabyś zadbać o nadwyrężone mięśnie dna miednicy? Weszłaś w okres menopauzy i zależy Ci na profilaktyce nietrzymania moczu oraz obniżenia narządów rodnych? Nie dotyczy Cię żaden z powyższych punktów, jesteś wysportowana, lubisz seks i chętnie zainwestujesz w poprawę jego jakości? Przyjdź na trening mięśni głębokich i dna miednicy.

Obudź swoją miednicę i poczuj siłę głębokich mięśni!

Zapraszamy na trening mięśni głębokich i dna miednicy z Magdaleną Kaliszewską.

Zajęcia są rekomendowane kobietom w każdym wieku i momencie życia. Poprzez wzmacnianie oraz świadome rozluźnianie mięśni dna miednicy oddziałujemy na resztę ciała. Szkielet się napręża, ciało prostuje się, a organy wewnętrzne przestają być uciskane. To z kolei wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie, sposób poruszania się, ale także działa profilaktycznie w przypadku takich schorzeń jak wysiłkowe nietrzymanie moczu, bóle kręgosłupa, a nawet migreny!

Zwiększona świadomość ciała oraz “rozbujanie” miednicy wpływa pozytywnie na jakość współżycia seksualnego. Trening można traktować zarówno jako działanie profilaktyczne, jak i zestaw ćwiczeń terapeutycznych poprawiających kondycję kobiet już cierpiących na wysiłkowe nietrzymanie moczu oraz obniżanie narządów rodnych.

Osobom wyczynowo uprawiającym sport trening pokazuje nowe możliwości ciała. Poprzez wzmocnienie mięśni dna miednicy uczymy się czerpać siłę z mięśni głębokich, a nie powierzchnowych.

Podczas trzygodzinnego warsztatu Magda opowie, czym są mięśnie dba miednicy oraz dlaczego i jak warto o nie dbać na co dzień. W części praktycznej czeka nas wzmacnianie, rozluźnianie, rozciąganie oraz relaks, również bardzo istotny dla zachowania mięśni dna miednicy w formie.

Informacje praktyczne

Termin: 28 stycznia 2017, godz. 12.00-15.00

Cena: 20/40zł/os.
Rezerwacja miejsca na warsztacie uwarunkowana jest wpłatą zaliczki w wysokości 50% ceny biletu

Miejsce: Strefa Ruchu Książenice, duża sala gimnastyczna

Zapisy: 790300915, centrumvitalfit@gmail.com

UWAGA: O rezerwacji miejsca decyduje wpłata bezzwrotnej zaliczki za warsztat na numer konta podany poniżej. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia bez podania przyczyny. W sytuacji odwołania warsztatu wpłacona przez uczestnika kwota zostanie mu zwrócona.

ING BANK ŚLĄSKI 46 1050 1924 1000 0090 6153 5986

Liczba miejsc ograniczona. Max 30 osób.

Prowadząca: Magdalena Kaliszewska. Medyczny Trener Personalny, certyfikowany Trener Pilates IFAA.

Polecamy także: 

Słabe nasienie? Te witaminy poprawią męską płodność i rozbudzą apetyt na seks

PCOS i PCO często są mylone. Jaka jest między nimi różnica?

Sprawdź 10 sygnałów, które mówią, że nie radzicie sobie z niepłodnością

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *