Obudź w sobie życie – zostań nareszcie mamą. Spotkanie, które zmienia życie niepłodnych kobiet

Rusza kolejna odsłona ogólnopolskich spotkań „Obudź w sobie życie”. Nieważne, na jakim etapie starań jesteś – czekamy na ciebie! Tym razem 8 grudnia w Warszawie.

W spotkaniach „Obudź w sobie życie” w poprzednich edycjach wzięło udział ponad 500 kobiet. Każda z nich przyszła do nas z jednym marzeniem: Nareszcie zostać mamą. Wiemy, że droga do jego spełnienia jest bardzo trudna i każdy przechodzi ją oraz przeżywa inaczej. Chcemy ci jednak pomóc – dodać wiary i sił do dalszych starań. Chcemy przekazać wiedzę, która ci w nich pomoże. Chcemy zaszczepić radość, której tak często brakuje podczas leczenia niepłodności. My już wiemy, że niektóre uczestniczki poprzednich edycji są już w ciąży!

08.12 – Warszawa ul. Sienna 39, Golden Floor Centrum

Zapisz się już dziś: WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Ogólnopolskie spotkania dla kobiet „Obudź w sobie życie”

Horror jednej kreski przeżywa co miesiąc ponad 1,5 mln par w Polsce. Jednak z niepłodnością może mierzyć się zdecydowanie więcej osób, o których statystyki nie piszą. Wiemy, że to trudna choroba, jednak można z nią wygrać. Aby stawić jej czoła, potrzeba siły i wiary, którą chcemy ci dać podczas naszego wyjątkowego spotkania. Nie możemy obiecać, że zajdziesz w ciążę, jednak wierzymy mocno, że się uda.

Codziennie dostajemy maile od uczestniczek, którym udało się pokonać niepłodność i wreszcie usłyszały bicie serca własnego dziecka!

 Jesteście wspaniali! 
Bardzo dziękuję za zaproszenie, październikowe spotkanie dało mi bardzo dużo siły do walki. Dało wiele do myślenia. Przełożyłam je na działanie. I oto jest ! Nasz maleńki cud.   W grudniu dowiedzieliśmy się, że zostaniemy rodzicami. Po ponad dwóch latach nieustannej walki z PCOS oraz moją otyłością. Dziękuję Wam bardzo, za to co robicie! Naprawdę dajecie pozytywnego kopa 😊W załączniku przesyłam zdjęcie naszego maleńkiego cudu. 😊 Mamy 13 t.c. Jeszcze raz bardzo dziękujemy!
Pozdrawiam serdecznie, Magdalena

Witam Cię Sylwio i cały Twój zespół.
Jesteście dla mnie nieocenionym źródłem informacji.
Dziękuję za spotkanie 10 czerwca i za każdą nową informację, która podnosi na duchu, napędza do działania i przybliża nas do celu.
Pozdrawiam Ania

I ja Wam bardzo dziękuję, że mogłam po raz drugi uczestniczyć w tym wyjątkowym spotkaniu, dzięki Wam mam jeszcze więcej siły i nadziei 🙂 budzicie Nas w każdym aspekcie, motywujecie, inspirujecie, jestem przekonana, że każda uczestniczka czerpie z Was wszystko co najlepsze 🙂 Ogromnie się cieszę, że jest takie miejsce dla Nas niepłodnych, bo dzięki Wam jest Nam łatwiej, lżej i co najważniejsze wiemy, że nie jesteśmy w tej walce same 🙂 Jesteście cudowne, widać, że wkładacie w to ogrom pracy i serca i jesteście prawdziwe nic nie udajecie. Jesteście naszymi aniołami, dziękuję Wam za to 🙂
Pozdrawiam Was serdecznie i do zobaczenia zapewne niebawem 🙂
Angelika


Witam,
Dzięki spotkaniu, na którym byłam w październiku w Gdyni, poczułam niesamowitą energię do dalszej walki o nasze szczęście i wierzę, że właśnie dzięki temu po ponad 4 latach starań zobaczyłam przed Nowym Rokiem upragnione dwie kreski na teście ciążowym  🙂 Chciałabym mocno uściskać wszystkich, którzy poświęcają swój czas i energię żeby organizować te spotkania. A szczególnie pragnę podziękować Sylwii, która zaraża na warsztatach swoim optymizmem i nie pozwala nam się poddać. Mimo że nie będę mogła wziąć udziału w warsztatach w tym roku, to jestem myślami z dziewczynami, które będą się na nich wzajemnie wspierać.
Pozdrawiam serdecznie
Małgorzata

Dlatego wierzymy, że ty również do nas napiszesz. Że ta radosna wieść o spełnionym marzeniu przyjdzie do nas od ciebie szybciej niż myślisz. Ogólnopolskie spotkania „Obudź w sobie życie” to czas, w którym postaramy się zapewnić każdej z osób tyle czasu i uwagi, ile potrzebuje. Zaproszeni goście dostarczą wiedzy, która będzie kolejnym krokiem do przodu w waszych staraniach o dziecko. Przyjdź – chcemy cię poznać. Chcemy być twoim wsparciem. 

Dlaczego warto przyjść na spotkanie Obudź w sobie życie?

Spotkania „Obudź w sobie życie” dają możliwość skonfrontowania się z tym, czego boimy się najbardziej. Dzięki temu to, co staje się bardziej wiadome, przestaje być już takie straszne. Kolejnym, pozytywnym aspektem wzięcia w nich udziału jest to, że dają możliwość uświadomienia sobie, że „sytuacja staraniowa” nie dotyczy tylko ciebie i partnera. Spotkasz osoby, które przeżywają to samo, mają te same pytania i wątpliwości – podkreśla psychiatra i psychoterapeuta Maja Herman.

Poznaj szczegóły:

Na spotkanie zaprosiliśmy specjalnych gości:

 • dr hab. med. Iwona Szymusik 
  Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. W 2003 roku ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie i rozpoczęła pracę w I Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy Placu Starynkiewicza 1/3. W 2012 roku uzyskała specjalizację z położnictwa i ginekologii, a w 2017 specjalizację z endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości.  Od początku przygody z położnictwem i ginekologią interesuje się przede wszystkim diagnostyką i leczeniem niepłodności partnerskiej. Od wielu lat zajmuje się wykorzystaniem technik wspomaganego rozrodu (inseminacje, zapłodnienie pozaustrojowe) w terapii. W pracy stara się zawsze wykorzystać nowoczesne metody leczenia, zgodnie z zaleceniami wynikającymi z badań naukowych. Uzyskiwane przez nią stopnie/ tytuły naukowe zawsze związane były z tematyką leczenia niepłodności. Jest członkiem towarzystw naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii oraz Europejskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii (ESHRE). Od czasu otwarcia Kliniki Gameta Warszawa pełni rolę dyrektora medycznego placówki.

  Poruszy główne aspekty leczenia niepłodności, a przede wszystkim skoncentruje się na rozmowie z uczestniczkami i na udzielaniu odpowiedzi na nurtujące je pytania.

 • dr n.med. Joanna Żołnierowicz 
  Kierownik Laboratorium Embriologicznego Gameta Warszawa. Ukończyła Wydział Biologii Uniwersytetu Warszawskiego w roku 2004. Następnie kontynuowała pracę naukową w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Zakładzie Cytologii Klinicznej, gdzie uzyskała tytuł doktora nauk medycznych w 2010 roku. W międzyczasie odbyła również staż w USA w Department of Biology, Temple University, Philadelphia. Od 2010 roku pracuje jako embriolog. Praca w laboratorium embriologicznym stała się od tamtej pory jej pasję. W roku 2013 uzyskała europejski tytuł embriologa klinicznego ESHRE, a w 2016 polski odpowiednik tego tytułu (embriolog PTMRiE). Nieustannie kształci się w tym zakresie i wdraża w pracy nowoczesne technologie.  
 • Jest członkiem towarzystw naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii (PTMRiE) oraz Europejskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii (ESHRE). Wolne chwile poświęca rodzinie, z którą wspólnie uprawia bieganie górskie i długodystansowe, a ostatnio także triathlon.

  Poruszy główne aspekty leczenia niepłodności, a przede wszystkim skoncentruje się na rozmowie z uczestniczkami i na udzielaniu odpowiedzi na nurtujące je pytania. 

 • Joanna Płuciennik
  Coach wprowadzi uczestniczki w dobry nastrój i udowodni (uwaga, będą robótki ręczne), jak nie dać się pokonać destrukcyjnym myślom, a także jak nie poddawać się po ciężkich doświadczeniach, które czekają na drodze walki o Nowe Życie.

 • Maja Herman
  Psychiatra, psychoterapeuta, specjalista terapii środowiskowej, hipnoterapeutka, wiceprezes Polskiego Towarzystwa Neuropsychiatrycznego,   pracownik naukowo-dydaktyczny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, współzałożycielka Instytutu Amici, ekspert Dzień Dobry TVN.

 • Monika Staruch 
  Seksuolog kliniczny, psycholog. Pierwszy w Polsce psycholog, który zdobył prestiżowy, Międzynarodowy Certyfikat Seksuologiczny – EFS-ESSM Certified Psycho-Sexologist (ECPS). Odbyła staż kliniczny. Na co dzień pracuje i wykłada na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w Klinice Ginekologii i Położnictwa oraz w Klinice Psychiatrii WUM. Na stałe współpracuje z telewizją TVN jako ekspert w programach takich jak: Dzień Dobry TVN oraz brała udział w dwóch edycjach „Ślubu od pierwszego wejrzenia”.

  W trakcie spotkania, dzięki uprzejmości mgr Aleksandry Bąk oraz mgr Anny Podgórskiej-Seroki będzie możliwość wykonania darmowego badania  bioimpedancji, czyli badania składu ciała.

Na Uczestników spotkania będą czekać miłe niespodzianki od Kliniki Leczenia Niepłodności Gameta oraz od Sponsorów upominków.


Uwaga!
Mamy ograniczoną liczbę miejsc – możemy zaprosić tylko 36 osób. Nie zwlekaj, wyślij nam swoje zgłoszenie. Na wszystkie formularze czekamy do 7 grudnia 2018 r.  Potwierdzimy mailem zwrotnym Twoje uczestnictwo w  warsztatach.

WAŻNE: Proszę, przemyśl swoje uczestnictwo. Odwoływanie swojej obecności w ostatniej chwili powoduje, że szanse na uczestnictwo w spotkaniu traci także inna kobieta, która oczekuje na liście rezerwowej.

Zapisz datę spotkania:

08.12.2018 r., godz. 10:00 – 17:00

Wypełnij 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


PARTNER MERYTORYCZNY:

Partner:

Sponsor Strategiczny:
MSD Polska Sp zoo

Sponsor upominków:


 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *