15.10 – Dzień Dziecka Utraconego – bezpłatne porady telefoniczne

Poradzenie sobie z utratą dziecka to jeden z najtrudniejszych momentów w życiu i jedno z najpoważniejszych wyzwań, przed którymi staje wiele par. Październik jest dla tych osób czasem szczególnym, 15 dnia tego miesiąca obchodzony jest bowiem Dzień Dziecka Utraconego.

Z myślą o tych wszystkich, którzy doświadczyli utraty dziecka lub utraty nadziei na rodzicielstwo po nieudanych staraniach, już po raz czwarty zapraszamy na bezpłatne porady telefoniczne z naszymi psychologami (14-15 października – piątek i sobota).

Kto może skorzystać z konsultacji?

Bezpłatne porady telefoniczne kierowane są do osób, które dręczą pytania lub wątpliwości związane ze stratą dziecka lub utratą wiary, że możliwe jest zostanie rodzicem, które potrzebują porady czy życzliwego wsparcia lub które po prostu chciałyby porozmawiać o swojej sytuacji ze specjalistą.

To okazja do omówienia wątpliwości oraz analizy wyboru własnych sposobów odreagowania uczuć, bez kierowania ich w kierunku partnera. W trakcie rozmowy będzie można uzyskać wskazówki dotyczące dalszych sposobów radzenia sobie ze stratą oraz nauczenia się nowych umiejętności.

 

Więcej szczegółów już wkrótce – godziny dyżurów będą dostępne na naszej stronie internetowej www.klinikainvicta.pl i fanpage’u na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *