7 książek, dzięki którym inaczej spojrzysz na niepłodność i brak dziecka

Oto książki, dzięki którym inaczej spojrzysz na brak dziecka, niepłodność, macierzyństwo, swojego partnera i małżeństwo. Sięgnij po nie, a nie pożałujesz tego czasu.

Chciałabyś zrozumieć, dlaczego niepłodność przytrafiła się akurat tobie? Czym ona jest i jak bardzo zmieni twoje życie? Czy jest ratunek, droga, którą iść, by dojść do celu? I w jaki sposób iść, by nie zbłądzić. Jak sobie poradzić z brakiem dziecka oraz z milionem emocji, które szarpią cię z tego powodu na lewo i prawo? Nieraz myślałaś, że twoje życie nadaje się na smutny melodramat albo depresyjną powieść? Sięgnij po te książki. To nie są medyczne poradniki! Odnajdziesz w nich być może siebie – na nowo!

Zaparz gorącą herbatę, usiądź wygodnie i wczytaj się w te historie. Jest szansa, że dzięki nim zupełnie inaczej spojrzysz zarówno na niepłodność i brak dziecka, jak i może w końcu uśmiechniesz się do siebie. Ale przede wszystkim poznasz wiele kobiet, którym podobnie jak tobie, niepłodność wywróciła świat do góry nogami.

Książki, które ci polecamy, to nie medyczne poradniki, ale powieści – dzięki którym wejdziesz w doskonale znany ci temat bez trudnych definicji, skomplikowanych procedur, zawiłych tłumaczeń psychologicznych, za to z historią ludzi i ich światem. Nie przejmuj się, że okażą się wciągające – daj się wciągnąć, pozwól sobie na chwilę tego odlotu.

książki o braku dziecka

Oto siedem książek, po które warto sięgnąć, gdy potrzebujesz zmienić perspektywę i spojrzeć na swoje życie nieco inaczej, a może zrozumieć, że u ciebie wcale nie jest tak źle?Nie błądź, nie czekaj… Czytaj!

 


Dziennikarka, redaktorka, graficzka. W serwisie www.plodnosc.pl odpowiada za redakcję artykułów w obszarze: niepłodność, leczenie niepłodności, in vitro, starania o ciążę. Redaktor naczelna Plodnosc.pl. Kontakt: agata.daniluk@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *