Aplikacja, która poprawi seks, wydłuży orgazm i udzieli rad jak seksuolog

W waszej sypialni wieje nudą? Macie już dosyć seksu na gwizdek i niewielkiej satysfakcji ze zbliżeń? Ten polski gadżet może to zmienić – zobacz, jakie urozmaicenie wprowadzi do waszego łóżka. 

Seks dla ciąży? Ok, ale czerp z niego też radość!

Starając się przez długi czas o dziecko, można popaść w rutynę. Myśli kłębią się wokół ogromnego pragnienia, które nijak nie można spełnić. Biegacie od lekarza do lekarza. Apteka, klinika, badania, praca, obowiązki domowe, wreszcie seks – bo przecież chcecie mieć dziecko. Często pary podkreślają, jak od czasu, gdy dowiedzieli się o niepłodności,

ich seks stracił na wyrazie. Jednak spokojnie – jest na to sposób! 

Lovely to gadżet, który zrobi szał w waszej sypialni. Po zainstalowaniu aplikacji zamiast notorycznie patrzeć w kalendarz z dniami płodnymi, zaczniecie wyczekiwać na wyświetlenie informacji o waszym stosunku, a także, o tym, jakie nowe pozycje możecie wypróbować. Ta zabawka może przywrócić wam radość ze zbliżeń – wystarczy, że raz spróbujecie, a odkryjecie w sobie na nowo parę namiętnych kochanków!

Lovely. Ale jak to działa?

Lovely to prosty gadżet erotyczny i aplikacja Lovely App, które umożliwiają parze spersonalizowanie i poprawę współżycia. Podczas seksu nałożone na podstawę penisa Lovely dzięki sensorom analizuje ruch. Dzięki temu zaraz po stosunku para może spojrzeć w aplikację zainstalowaną na telefonie i zobaczyć zgromadzone tam dane, np. liczbę spalonych kalorii, czas trwania orgazmu itp.

Ponadto, w aplikacji kochankowie znajdą również spersonalizowane porady opracowane przez seksuologów. Są to sugestie dotyczące nowych technik, pozycji oraz innych kwestii takich jak: gra wstępna, komunikowanie pragnień itd. 

Gadżet jest także wsparciem dla kobiet, gdyż poprzez wibracje stymuluje łechtaczkę, przez co wspomaga orgazm. Dodatkowo, opinanie podstawy penisa wydłuża czas erekcji. 

Jak podaje producent misją Lovely Inc. jest poprawa jakości życia seksualnego ludzi na całym świecie w prosty i naturalny sposób dzięki wykorzystaniu wiodących technologii.

Lovely pomoże parom, które mają problemy takie jak:

  • rutyna w łóżku, 
  • stres i brak czasu, 
  • kłopoty w komunikacji, 
  • nieodpowiednie techniki stymulacji.

 Więcej o Lovely:

Polecamy także:

Komunikacja seksualna. Czy dla niepłodnych mówienie o seksie ma sens?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *