Kawiarenka Płodności na plodnosc.pl

Kawiarenka Płodności już OTWARTA! Zapraszamy do środka

Wspólnie z The Fertility Partnership Polska otworzyliśmy dla Was Kawiarenkę Płodności. Jest to zupełnie nowa przestrzeń do swobodnych rozmów o płodności i niepłodności. Miejsce, gdzie dostaniecie zarówno wiedzę najlepszych lekarzy specjalistów, ale także wsparcie psychologów i zrozumienie innych par starających się o dziecko.

W Kawiarence Płodności, działającej na co dzień na zasadach forum, zachęcamy Was do swobodnej rozmowy, nieskrępowanego zadawania pytań i wymiany doświadczeń związanych ze staraniami o ciążę oraz leczeniem niepłodności.

W przyjaznej i bezpiecznej przestrzeni Kawiarenki macie szansę – zupełnie anonimowo – wymieniać się tu wiedzą czy osobistymi przeżyciami, a także poznawać sprawdzone i skuteczne możliwości i sposoby leczenia. Bez oceny, bez hejtu i bez porównań.

Spotkania czwartkowe z Profesorem Kurzawą

Dodatkowo – raz w tygodniu, zawsze w czwartki o 17.30, każda chętna osoba może zadać każde (bo nie ma złych, prawda?) trapiące pytanie z obszaru profilaktyki i leczenia niepłodności, na które od razu otrzyma odpowiedź… i to nie byle jaką! Na Wasze pytania odpowiadać będzie ogólnopolski ekspert prof. Rafał Kurzawa ze szczecińskiej kliniki Vitrolive, Dyrektor Medyczny The Fertility Partnership Polska, który łączy w sobie kompetencje specjalisty ginekologa-położnika, specjalisty endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości oraz embriologii klinicznej. W każdym tygodniu Profesor będzie zestawiał się z Waszymi indywidualnymi wątpliwościami oraz pytaniami wypracowanymi przez grupę na forum.

Link do transmisji dostępny będzie zawsze w Kawiarence, na grupie Facebook Obudź w sobie życie – grupa zamknięta dla kobiet starających się o dziecko oraz funpage @nieplodnirazem.pl.

Wiedza i wsparcie bez wychodzenia z domu

Jeśli macie trudności z tym, jak odnaleźć się pośród emocji, żalu czy niepewności związanej z niepłodnością, z pomocą przyjdzie Wam psycholog Daria Terlikowska, która raz w miesiącu, w ramach forumowego czatu, udzielać będzie porad i pomagać zrozumieć siebie. Będąc wszak trochę poza konwencją medyczną, nie pominiemy także tematów terapeutycznych.

Będziecie mieć także szanse “zajrzeć” do laboratorium in vitro, które jest sercem każdej kliniki leczenia niepłodności. Rozmowa z embriologiem pomoże poznać proces zapłodnienia pozaustrojowego i rozwoju zarodków. Dr n. med. Anna Petri, Kierownik ds. Embriologii w Vitrolive, chętnie zaprosi Was do świadomego współuczestniczenia w procedurach embriologicznych w trakcie swoich cyklicznych czatów na forum.

Serdecznie zapraszamy do naszej Kawiarenki Płodności.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *