Wiosenne początki – zacznij spełniać marzenie o rodzicielstwie

Spotkanie dla par starających się o dziecko w Klinice InviMed w Katowicach

W środę 17 kwietnia 2019 r. w klinice InviMed w Katowicach odbędzie się spotkanie pt. „Wiosenne początki”. Prelegentami będą starszy embriolog, kierownik laboratorium Robert Szachoń oraz embriolog Katarzyna Tatar, którzy opowiedzą leczącym niepłodność parom o swojej pracy, selekcji nasienia i skuteczności technik wspomaganego rozrodu. Dla wielu uczestników spotkania to może być dobry początek spełnienia marzeń o rodzicielstwie.

Wiosna przynosi ze sobą odrobinę optymizmu i nową nadzieję. To dobra okazja, by skupić się na początku drogi do rodzicielstwa. Dla wielu par, na początku była diagnostyka, leczenie, inseminacje, in vitro… a dopiero później ciąża zakończona szczęśliwym rozwiązaniem.

Znawcami dobrych początków w ramach technik wspomaganego rozrodu są mgr inż. Robert Szachoń oraz mgr Katarzyna Tatar. Na spotkaniu „Wiosenne początki” to właśnie oni będą przewodnikami po skomplikowanym świecie embriologii.

Wiosenne początki – zajdź w ciążę na wiosnę

Dla embriologów początkiem pracy, której celem będzie uzyskanie ciąży, jest badanie nasienia, które każda para powinna wykonać już na początku diagnostyki przyczyn niepłodności. Potem, w zależności od procedury, jest przygotowanie nasienia do inseminacji (IUI) lub selekcja plemników do in vitro (IVF). Następnie, w tym drugim przypadku – zapłodnienie in vitro (klasyczne IVF, ICSI, IMSI, PICSI, hbIMSI), hodowla zarodków, ocena zarodków, przygotowanie do transferu jednego lub dwóch najlepiej rokujących zarodków i witryfikacja pozostałych.

W przypadku leczenia niepłodności metodami zapłodnienia pozaustrojowego trudno jest być bliżej początku nowego życia niż embriolog. Dlatego też wiosenne początki w InviMed Katowice to pole ekspertyzy Roberta Szachonia – starszego embriologa i kierownika laboratorium oraz Katarzyny Tatar – embriologa.

Poznaj plan spotkania „Wiosenne początki” oraz zapisz się. Spotkanie jest bezpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona.

WIĘCEJ INFORMACJI I ZAPISY na stronie >>> InviMed Katowice.

Oprócz cennej wiedzy, drobnych podarunków oraz smacznego poczęstunku, podczas spotkania będzie możliwość wylosowania zestawu ProFertil.

Źródło: InviMed

 

POLECAMY TAKŻE: Warsztaty dla niepłodnych „Obudź w sobie życie” w Krakowie. ZAPISY TRWAJĄ

 


Polonistka, dziennikarka, redaktorka. Specjalizuje się w tematyce: ciąża, parenting, niepłodność, dieta propłodnościowa. Email: redakcja@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *