biznes w czasie pandemii

Nasza Akcja #wspieramymałybiznes w czasie epidemii koronawirusa

Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego, co masz, zrób co możesz! Ruszamy z akcją #wspieramymałybiznes. Jeśli prowadzisz małą firmę, która z powodu epidemii koronawirusa musi zawalczyć o przetrwanie, skorzystaj z możliwości i przyłącz się do naszej akcji. Na czym polega?

Koronawirus pokrzyżował Polakom wiele rozmaitych życiowych planów – zarówno te prywatne, jak i zawodowe. I choć epidemia kiedyś się na pewno skończy, rzeczywistość, w której niemal wszystko się zatrzymało, nie napawa nadzieją i optymizmem. Tym bardziej, jeśli oznacza to brak środków do życia. Dlatego każdy robi, co może, by #koronawirus nie zniszczył tego, co udało się osiągnąć. Wiele osób założyło swoje małe firmy za ostatnie oszczędzone pieniądze, z serca i pasji, a dziś walczy o ich przetrwanie.

Wiemy, jak trudno jest w obecnej sytuacji przetrwać na rynku małym biznesom. Ale wierzymy w ideę, która przyświeca nam od początku istnienia naszego serwisu, że RAZEM możemy więcej.

Dlatego używamy tego, co mamy, i chcemy pomóc mikro- i małym przedsiębiorcom przetrwać ten trudny dla wszystkich czas. Ruszamy z akcją #wspieramymałybiznes.

NA CZYM TO POLEGA AKCJA #WSPIERAMYMAŁYBIZNES

 Udostępniamy za JEDYNĄ ZŁOTÓWKĘ (netto) swój serwis www.plodnosc.pl oraz nasze kanały Social Media Plodnosc.pl Niepłodni Razem do komunikacji i promocji Waszego małego biznesu.

 Szyjesz sukienki, produkujesz zabawki, robisz naturalne kosmetyki, prowadzisz knajpkę ze zdrową żywnością z dostawą do domu? Nieważne, w jakim obszarze biznesu działasz, u nas możesz pozyskać zupełnie nowego odbiorcę, zachęcić go do kupna swoich produktów, pokazać się tam, gdzie do tej pory nie doszły Twoje zasięgi.

Jeśli jesteś małym przedsiębiorcą, który z powodu koronawirusa ma problem z dotarciem do Klienta i sprzedażą swoich usług lub produktów, zapraszamy do nas!

CO TRZEBA ZROBIĆ?

 Prześlij nam na adres redakcja@brubenpolska.pl krótki opis swojej działalności, zdjęcia produktów (nie cięższe niż 100 kB, nie mniejsze niż 350×252 px ), adres www swojego sklepu lub firmy, którą prowadzisz. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Każda firma, która pojawi się w naszym serwisie – w specjalnie przygotowanej strefie ogłoszeń – może liczyć na nasze zasięgi, naszych odbiorców i promocję na naszym Facebooku oraz grupach społecznościowych.

Tylko RAZEM i solidarnie możemy przetrwać ten czas!

Wszystko, co sobie wyobrazisz, staje się realne… (Picasso) MYŚL POZYTYWNIE, DZIAŁAJ I POMAGAJ INNYM

JESTEŚ ZAINTERESOWANY/A? PISZ:

📧  redakcja@brubenpolska.pl W treści maila wpisz: #wspieramymałybieznes

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *