Niższe ceny konsultacji w InviMed w Katowicach

Pierwsza i kolejna wizyta w InviMed w Katowicach teraz o połowę taniej!

Od dłuższego czasu nie możesz zajść w ciążę? Zrób pierwszy krok w kierunku spełnienia marzenia o dziecku, rozpocznij diagnostykę i leczenie w specjalistycznej klinice. W lutym klinika InviMed w Katowicach przygotowała dla par rozpoczynających leczenie pakiet promocyjny, który składa się z pierwszej i kolejnej konsultacji niepłodnościowej w cenie 50% tańszej od wykupienia obu usług oddzielnie.

Te dwie wizyty mogą zupełnie odwrócić losy starań. Podczas pierwszej wizyty lekarz przeprowadzi wywiad, wykona USG i zleci pogłębienie diagnostyki. Na kolejnej będzie już mógł zaproponować konkretną, zindywidualizowaną ścieżkę leczenia. Dlatego jeśli od roku staracie się o dziecko, ale test ciążowy co miesiąc pokazuje jedną kreskę, nie zwlekajcie z wizytą u specjalisty. Czas, podobnie jak wiek pary, ma olbrzymie znaczenie dla płodności i skuteczności leczenia.

W klinikach InviMed spotkasz doświadczonych lekarzy, którzy pomogli wielu parom zostać rodzicami. Co roku, dzięki ich wiedzy, doświadczeniu i nowoczesnym technologiom i metodom leczenia takim jak in vitro, na świat przychodzi blisko tysiąc dzieci. W lutym dodatkowo czeka na Was w katowickiej placówce bardzo korzystna promocja.

„Pakiet na start” w InviMed Katowice

  • Pierwsza konsultacja niepłodnościowa: cena regularna 180 zł; cena promocyjna: 90 zł.
  • Kolejna konsultacja niepłodnościowa: cena regularna: 130 zł; cena promocyjna 65 zł.

Dzięki promocji oszczędzasz aż 155 zł! Promocja jest dostępna tylko przy jednoczesnym zakupie obu usług. Dotyczy konsultacji z wybranym ginekologiem – lekarką lub lekarzem prowadzącym z InviMed Katowice:  dr Patrycja Sodowskadr Anna Cygaldr Artur Kobielski.

Zadzwoń i umów wizytę! Aby umówić konsultację, zadzwoń: 500 900 888.

Szczegóły i warunki promocji dostępne są na stronie https://www.invimed.pl/aktualnosci/pierwsza-i-kolejna-wizyta-w-invimed-w-katowicach-teraz-o-polowe-taniej

 

POLECAMY TAKŻE: Pakiet na start dla par starających się o dziecko! InviMed Warszawa obniża cenę konsultacji

Pakiet na start dla par starających się o dziecko! InviMed Warszawa obniża cenę konsultacji

 


Polonistka, dziennikarka, redaktorka. Specjalizuje się w tematyce: ciąża, parenting, niepłodność, dieta propłodnościowa. Email: redakcja@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *