Niższe ceny konsultacji w InviMed w Katowicach

Pierwsza i kolejna wizyta w InviMed w Katowicach teraz o połowę taniej!

Od dłuższego czasu nie możesz zajść w ciążę? Zrób pierwszy krok w kierunku spełnienia marzenia o dziecku, rozpocznij diagnostykę i leczenie w specjalistycznej klinice. W lutym klinika InviMed w Katowicach przygotowała dla par rozpoczynających leczenie pakiet promocyjny, który składa się z pierwszej i kolejnej konsultacji niepłodnościowej w cenie 50% tańszej od wykupienia obu usług oddzielnie.

Te dwie wizyty mogą zupełnie odwrócić losy starań. Podczas pierwszej wizyty lekarz przeprowadzi wywiad, wykona USG i zleci pogłębienie diagnostyki. Na kolejnej będzie już mógł zaproponować konkretną, zindywidualizowaną ścieżkę leczenia. Dlatego jeśli od roku staracie się o dziecko, ale test ciążowy co miesiąc pokazuje jedną kreskę, nie zwlekajcie z wizytą u specjalisty. Czas, podobnie jak wiek pary, ma olbrzymie znaczenie dla płodności i skuteczności leczenia.

W klinikach InviMed spotkasz doświadczonych lekarzy, którzy pomogli wielu parom zostać rodzicami. Co roku, dzięki ich wiedzy, doświadczeniu i nowoczesnym technologiom i metodom leczenia takim jak in vitro, na świat przychodzi blisko tysiąc dzieci. W lutym dodatkowo czeka na Was w katowickiej placówce bardzo korzystna promocja.

„Pakiet na start” w InviMed Katowice

  • Pierwsza konsultacja niepłodnościowa: cena regularna 180 zł; cena promocyjna: 90 zł.
  • Kolejna konsultacja niepłodnościowa: cena regularna: 130 zł; cena promocyjna 65 zł.

Dzięki promocji oszczędzasz aż 155 zł! Promocja jest dostępna tylko przy jednoczesnym zakupie obu usług. Dotyczy konsultacji z wybranym ginekologiem – lekarką lub lekarzem prowadzącym z InviMed Katowice:  dr Patrycja Sodowskadr Anna Cygaldr Artur Kobielski.

Zadzwoń i umów wizytę! Aby umówić konsultację, zadzwoń: 500 900 888.

Szczegóły i warunki promocji dostępne są na stronie https://www.invimed.pl/aktualnosci/pierwsza-i-kolejna-wizyta-w-invimed-w-katowicach-teraz-o-polowe-taniej

 

POLECAMY TAKŻE: Pakiet na start dla par starających się o dziecko! InviMed Warszawa obniża cenę konsultacji

Pakiet na start dla par starających się o dziecko! InviMed Warszawa obniża cenę konsultacji

 


Dziennikarka, redaktorka, absolwentka Polonistyki na UW. Woli słuchać niż mówić, biegać niż siedzieć, medytować niż dywagować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *