Wrześniowe środy w Klinikach InviMed w Warszawie – zapisz się na bezpłatne konsultacje!

W staraniach o ciążę niezwykle istotną rolę odgrywa czas. Im szybciej podjęte zostanie leczenie, tym większa szansa na powodzenie i szczęśliwie zakończenie. Nie trać więc chwili i zapisz się na pierwszą, bezpłatną konsultację w Klinice InviMed w Warszawie. Specjaliści podpowiedzą, od jakich kroków zacząć diagnostykę i leczenie niepłodności.

Darmowa wizyta w Klinice

Jeśli starania o dziecko znacząco się przedłużają lub Twój ginekolog skierował Cię do specjalisty leczącego niepłodność, zapraszamy Cię wraz z partnerem do odbycia bezpłatnej, wstępnej konsultacji u ginekologa w Klinice InviMed w Warszawie.

Podjęcie leczenia niepłodności w profesjonalnych placówkach, w których pracują lekarze z sukcesami uzyskujący ciążę nawet w trudnych przypadkach, to kamień milowy w staraniach o dziecko. W jednym miejscu uzyskasz specjalistyczną pomoc od doświadczonych ginekologów, embriologów, andrologów i wielu innych lekarzy.

W ramach wrześniowej promocji związanej z nowo otwartą Kliniką InviMed Warszawa Praga, organizowane są bezpłatne konsultacje w dwóch warszawskich placówkach: na Mokotowie i Pradze. 

Kto może skorzystać z bezpłatnych konsultacji?

Spotkanie z ginekologiem skierowane jest do par, które chcą rozpocząć leczenie niepłodności w Klinikach InviMed w Warszawie. Promocja obejmuje osoby, które jeszcze nie korzystały z bezpłatnej pierwszej konsultacji. Pacjenci mogą umówić się do wybranego lekarza w Klinice na Mokotowie lub Pradze. Każdej parze przysługuje tylko jedna wizyta w ramach promocji.

Terminy wizyt

Możliwość odbycia nieodpłatnej rozmowy z lekarzem ginekologiem dostępna jest w każdą środę września, tj. 14.09, 21.09, 28.09. Do dyspozycji Pacjentów jest trzech specjalistów.

Klinika na Mokotowie

 • med. Magdalena Czekańska-Rawska – specjalista ginekolog-położnik, specjalista endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości
  środa 11:00 – 17:00

Klinika na Pradze

 • lek. Dorota Pietrzyk – Ginekologia i Położnictwo
  środa 15:00 – 17:00
 • med. Grzegorz Ziółkowski – Ginekologia i Położnictwo
  środa 15:30 – 17:00

Jak się zapisać na bezpłatne konsultacje?

Promocja na bezpłatne konsultacje w InviMed obowiązuje tylko we wrześniu. Nie zwlekaj i zapisz się już dziś. Możesz to zrobić na 4 sposoby:

 • zadzwonić pod numer 500 900 888,
 • wypełnić zgłoszenie poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie www.invimed.pl,
 • przesłać wiadomość e-mail na adres: invimed@invimed.pl,
 • umówić się w recepcji kliniki.

Przy zapisie należy podać hasło promocji „Wrześniowe środy” (wpisać do formularza, maila lub podać konsultantowi/pracownikowi rejestracji).

PAMIĘTAJ! Liczna wizyt jest ograniczona, decyduje pierwszeństwo zgłoszeń. Nie zwlekaj, skontaktuj się z Kliniką InviMed, podaj hasło “WRZEŚNIOWE ŚRODY” i zapisz się na bezpłatną konsultację.

 

POLECAMY TAKŻE:

Niepłodność to nie wymysł – Tydzień Niezamierzonej Bezdzietności ma uświadamiać, że to problem nawet 50 mln ludzi na świecie

fot. pexels.com/by Tima Miroshnichenko

 


Polonistka, redaktorka i korektorka językowa. Specjalizuje się w artykułach z obszarów tematycznych: Ciąża, Dziecko, Pielęgnacja Dziecka, Rozwój Dziecka, a także Starania o ciążę, Niepłodność. Od 10 lat tworzy materiały edukacyjne do internetu. Pisała m.in. dla serwisów Rankomat.pl, Allegro.pl, 2Drink.pl, Naoko-store.pl, Skincarelovers.pl, Szafawpigulce.pl. Kontakt: agnieszka.banasiak@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *