Chcecie zaplanować płeć dziecka? Czy to możliwe? Poszperałam w necie, popytałam i stworzyłam listę „czynności”, które należałoby wykonać w celu spłodzenia chłopca. Spytacie, czy to działa? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Na jednych działa, na innych nie. Taka kolej rzeczy. Możecie to nazwać zabobonami, ale w każdym zabobonie jest ziarnko prawdy, warto więc może wypróbować kilka z nich i przekonać się na własnej skórze. Odpowiedni dzień współżycia Aby mieć syna najlepiej kochać się w dniu samej owulacji lub dzień po niej. Dlaczego? Plemniki „męskie”, czyli z chromosomem Y, są szybsze od plemników „damskich” (z chromosomem X), dlatego szybciej dotrą do komórki jajowej. Są za to słabsze od tych „dziewczęcych”, dlatego nie mogą długo czekać na moment jajeczkowania. Właściwa dieta Tak samo, jak w przypadku dziewczynki, jeśli chcemy spłodzić chłopca, musimy odpowiednio wcześniej zadbać o dietę. Poczęciu syna służy dieta bogata w sód i potas, a uboga w magnez i wapń. Jemy zatem dużo ogórków, ziemniaków, suszonych owoców, pietruszki. Nasza waga Kobiety o wadze przekraczającej 52 kg rodzą częściej chłopców niż dziewczynki. Jeśli chcesz mieć chłopca- nie odchudzaj się zbytnio. Jest to jeden z nielicznych przypadków, w których kobiece krągłości mogą nam się przydać. Zdrowie naszego partnera Plemniki z chromosomem Y są słabsze od tych „dziewczęcych”, dlatego panowie, myślący o spłodzeniu syna, powinni szczególnie o siebie zadbać. Należy unikać kontaktu z toksynami, wysoką temperaturą, rzucić palenie i przynajmniej ograniczyć spożycie alkoholu. Pozycje seksualne Najodpowiedniejsza pozycja w przypadku poczęcia chłopca to taka, w której nasienie zostanie umieszczone jak najbliżej szyjki macicy (taka, w której kobieta unosi w górę biodra). Wówczas słabsze plemniki będą miały do pokonania krótszą drogę. Jeśli próbowaliście powyższych sposobów i w waszym przypadku okazały się skuteczne lub jeśli znacie inne ciekawe metody na spłodzenie chłopca, piszcie do nas i podzielcie się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem. W następnym felietonie przedstawię sposoby także na dziewczynkę. Powodzenia.

Jak spłodzić chłopca? Oto sposób na urodzenie syna

Chcecie zaplanować płeć dziecka? Czy to możliwe? Poszperałam w necie, popytałam i stworzyłam listę „czynności”, które należałoby wykonać w celu spłodzenia chłopca. Spytacie, czy to działa? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Na jednych działa, na innych nie. Taka kolej rzeczy. Możecie to nazwać zabobonami, ale w każdym zabobonie jest ziarnko prawdy, warto więc może wypróbować kilka z nich i przekonać się na własnej skórze.

Odpowiedni dzień współżycia

Aby mieć syna najlepiej kochać się w dniu samej owulacji lub dzień po niej. Dlaczego? Plemniki „męskie”, czyli z chromosomem Y, są szybsze od plemników „damskich” (z chromosomem X), dlatego szybciej dotrą do komórki jajowej. Są za to słabsze od tych „dziewczęcych”, dlatego nie mogą długo czekać na moment jajeczkowania.

Właściwa dieta

Tak samo, jak w przypadku dziewczynki, jeśli chcemy spłodzić chłopca, musimy odpowiednio wcześniej zadbać o dietę. Poczęciu syna służy dieta bogata w sód i potas, a uboga w magnez i wapń. Jemy zatem dużo ogórków, ziemniaków, suszonych owoców, pietruszki.

Nasza waga

Kobiety o wadze przekraczającej 52 kg rodzą częściej chłopców niż dziewczynki.
Jeśli chcesz mieć chłopca- nie odchudzaj się zbytnio. Jest to jeden z nielicznych przypadków, w których kobiece krągłości mogą nam się przydać.

Zdrowie naszego partnera

Plemniki z chromosomem Y są słabsze od tych „dziewczęcych”, dlatego panowie, myślący o spłodzeniu syna, powinni szczególnie o siebie zadbać. Należy unikać kontaktu z toksynami, wysoką temperaturą, rzucić palenie i przynajmniej ograniczyć spożycie alkoholu.

Pozycje seksualne

Najodpowiedniejsza pozycja w przypadku poczęcia chłopca to taka, w której nasienie zostanie umieszczone jak najbliżej szyjki macicy (taka, w której kobieta unosi w górę biodra). Wówczas słabsze plemniki będą miały do pokonania krótszą drogę.

Jeśli próbowaliście powyższych sposobów i w waszym przypadku okazały się skuteczne lub jeśli znacie inne ciekawe metody na spłodzenie chłopca, piszcie do nas i podzielcie się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem.

Powodzenia.

JAK SPŁODZIĆ DZIEWCZYNKĘ >>>

Jak spłodzić dziewczynkę?

 

 


Autorka książki (jako Laura Lis) "Moje in vitro. Historia prawdziwa", w której pisze, że cuda się zdarzają i nigdy nie należy tracić nadziei.
Komentarze: 1

Bardzo ciekawe informacje. Wiadomo, że dla faceta piorytetem jes spłodzić syna, ale z córki też pewnie każdy tata się cieszy i kochą ją najbardziej na świecie. W końcu potem zostaję córunią tatusia. Jak by nie planować to i tak dziecko będzie kochane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *