DR MAJA HERMAN

Umów konsultację

Umów się
Ocena: Brak ocen
Specjalizacja: ,
Adres: 
ul. Wronia 45/U1, 00-870 Warszawa
Telefon: 
733 330 232
Województwo:

Informacje o lekarzu

Psychiatrka, psychoterapeutka, arteterapuetka, prezeska Polskiego Towarzystwa Mediów Medycznych(PTMM), medinfluencerka jest autorką, współautorką publikacji naukowych, popularnonaukowych, edukatorką ale przede wszystkim lekarką. W zawodzie pracuje od ponad piętnastu lat i tyle związana z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym na którym pracowała na stanowisku dydaktyczno-naukowym.

Na co dzień zapobiega i leczy zaburzenia psychiczne. Od ponad 10 lat współpracuje z mediami i tymi tradycyjnymi, i tymi związanymi z najnowszymi technologiami, które głównie wykorzystuje do promowania zdrowia psychicznego. Uważa, że NOWA psychiatria to UŻYTECZNA psychiatria. Głównie specjalizuje się w zakresie psychiatrii cywilizacyjnej, czyli tej związanej ze zmianami, jakie wymusza na nas, ludziach, ciągle ewoluujący się świat. Słowo, które najbardziej ją charakteryzuje to „przekora” i właśnie ta przekora pozwala jej na realizowanie kolejnych planów i prywatnych, i zawodowych.

Aktualnie najważniejszy projekt to właśnie PTMM i uporządkowanie medialnej przestrzeni w zakresie edukacji i prowadzenia kont edukacyjnych przez medyków. A jej najlepszym sposobem autoregulacji emocji są treningi z jej psami.

Opinie o lekarzu

Dodaj opinięBrak danych. Nikt jeszcze nie dodał oceny.