dr Bartosz Chrostowski

Dr n.med. Bartosz Chrostowski

Umów konsultację

Umów się
Ocena: 5/5 (5)
Specjalizacja:
Adres: 
ul. Czyżówka 14, 30-526 Kraków
Telefon: 
(0- 12) 661 30 30
Strona www: 
Województwo:

Informacje o lekarzu

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, doktor nauk medycznych, laureat Nagrody im. A. Respondka Sekcji Echokardiografii i Kardiologii Prenatalnej Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.

Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu (od 2011 roku członek zarządu PTMR), Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, Polskiego Towarzystwa Andrologicznego oraz European Society for Human Reproduction and Embriology. Członek-założyciel Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu.


STREFA TELEMED – UMÓW BEZPŁATNĄ WIZYTĘ ONLINE

Strefa TeleMed to nowa usługa powstała w ramach działania Fundacji PoMOC dla Płodności w celu wspierania osób starających się o dziecko. W ramach Strefy TeleMed dla naszych Czytelniczek dostępne są zupełnie bezpłatne 20-minutowe rozmowy z lekarzami.

W październiku i listopadzie w ramach Tele-Med dostępny jest:

dr n. med. Bartosz Chrostowski – specjalista ginekolog-położnik, specjalista endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości.

Dostępne terminy to: 15, 22, 29 listopada 2021 r. w godz. 17:30-18:30. W każdy z tych terminów możliwe jest przyjęcie 3 Pacjentek. Jedna rozmowa trwa 20 min. 

UWAGA! Zapisy są ograniczone tylko i wyłącznie do Krakowa, a także całego woj. Małopolskiego, Świętokrzyskiego i Podkarpackiego. Prosimy o niezapisywanie się Pacjentek z innych lokalizacji – dla tej grupy Kobiet uruchomione zostaną spotkania z innymi lekarzami. Dziękujemy za zrozumienie. 

Jak wygląda rozmowa?

  • Spotkanie z lekarzem odbywa się poprzez platformę ZOOM. Jest to spotkanie bezpieczne, w którym uczestniczy wyłącznie Lekarz i Pacjentka.
  • Rozmowa trwa 20 minut.
  • Podczas rezerwacji terminu Pacjentka zobowiązana jest do opisania swojego problemu w formularzu. Dzięki temu 20 min rozmowy upłynie bardziej efektywnie a lekarz będzie mógł przygotować się wcześniej i udzielić precyzyjnej porady.
  • Zapisy możliwe są na 3 dni przed terminem. 

UWAGA! Jednej Pacjentce przysługuje 1 bezpłatna rozmowa w miesiącu.

Wypełnij formularz, opisz swój problem i zarezerwuj termin. Po złożeniu rezerwacji otrzymasz na podany adres e-mail potwierdzenie rezerwacji. Na 2 godziny przed spotkaniem przyjdzie do Ciebie na skrzynkę mailową link do pokoju w platformie ZOOM wraz z instrukcją logowania. W przypadku braku linka sprawdź folder spam lub inny (np. folder “oferty” w skrzynce gmail) a jeśli nadal nie masz danych logowania skontaktuj się z nami na e-mail: fundacja@pomocdlaplodnosc.pl

 

 

 

 

Opinie o lekarzu

5/5

Ewelina


Dziękuje bardzo za możliwość konsultacji oraz za rzetelną pomoc,

5/5

Magdalena


Dziękuję za konsultacje i kierunek działań.

5/5

Paulina


Bardzo dziękuję za możliwość skorzystania z konsultacji.

5/5

Elżbieta


Bardzo dziękuję za możliwość konsultacji i kierunek dzialań

5/5

Joanna


Bardzo dziękuję za konsultację i wyczerpujące odpowiedzi.