lek. Magdalena Jagiełło

Umów konsultację

Umów się
Ocena: Brak ocen
Specjalizacja: ,
Adres: 
Unicare Wilanów, ul. Hlonda 2 lok. U8, 02-972 Warszawa
Telefon: 
22 651 99 99
Województwo:

Informacje o lekarzu

Specjalista w dziedzinie endokrynologii i chorób wewnętrznych. Jej główne zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół chorób tarczycy (choroba Hashimoto, choroba Graves-Basedowa, wole guzkowe, wole młodzieńcze, zapalenia tarczycy) i zaburzeniach metabolicznych (szczególnie insulinooporność i hiperinsulinizm). Zajmuje się także medycyną przeciwstarzeniową.

Lek. Magdalena Jagiełło pracuje w warszawskiej klinice ginekologiczno-położniczej Unicare, gdzie prowadzi pacjentów w zakresie schorzeń tarczycy, przytarczyc, nadnerczy, przysadki, jąder, jajników, zaburzeń miesiączkowania, problemów z zajściem w ciążę oraz pacjentki ciężarne z zaburzeniami endokrynologicznymi.

Autorka książki stworzonej specjalnie dla pacjentów “Hashimoto. Niedoczynność tarczycy. Prawdy i mity. Podręcznik świadomego pacjenta.” Jest ambasadorką akcji “Małopolska szczepi dzieci” oraz patronem “Leki to nie cukierki”. Prowadzi również bloga https://doktormagda.pl/, gdzie popularyzuje wiedzę medyczną i przybliża czytelnikom zagadnienia endokrynologiczne.

Opinie o lekarzu

Dodaj opinięBrak danych. Nikt jeszcze nie dodał oceny.