Małgorzata Rozenek-Majdan jest w 4. miesiącu ciąży

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży. Znamy płeć i termin porodu!

Małgorzata Rozenek-Majdan: „Czasami trzeba walczyć o swoje marzenia, ale warto, bo one się spełniają!”

„To bardzo piękny czas dla Naszej rodziny, szczególnie, że przyszły Tata zwariował ze szczęścia i wniósł rozpieszczanie na zupełnie inny poziom (…) czasami trzeba walczyć o swoje marzenia, ale warto bo one się spełniają…” – napisała na Instagramie Małgorzata Rozenek-Majdan, potwierdzając tym samym, że jest w ciąży. Wcześniej informację, że Majdanowie zostaną rodzicami, przekazał podczas koncertu zespołu IRA Radosław Majdan.

„Nareszcie! Udało się! Gratulujemy z całego serca…” „Cudownie!” „Świetne wieści” – pod wpisem zarówno Radka Majdana, jak i Małgorzaty Rozenek-Majdan na Instagramie sypią się gratulacje i życzenia. Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży i w 2020 roku zostanie po raz trzeci mamą.

Udało się! Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży

Na ten moment rodzina Majdanów czekała bardzo długo. Gwiazda TVN nie ukrywała, że ma problem z płodnością i leczy się w klinice niepłodności. O dziecko Małgorzata Rozenk starała się z Radosławem Majdanem od dłuższego czasu – wielokrotnie mówiła, że to ich marzenie, ale nie każda para ma to szczęście, by z łatwością zostać rodzicami. Dwóch synów, jakie ma już z poprzedniego małżeństwa, przyszło na świat dzięki metodzie in vitro, i teraz także starania o dziecko toczyły się z pomocą specjalistów.

„To nie wstyd mówić o tym, że jest się niepłodnym, że ma się problem z zajściem w ciążę (…) To choroba, którą się leczy, a in vitro jest jedną z najlepszych i najskuteczniejszych metod, które mogą pomóc niepłodnej parze” – nieraz mówiła Rozenek-Majdan.

PRZECZYTAJ: Małgorzata Rozenek-Majdan o swoim in vitro: „O 10 zadzwonił telefon: Nie przyjeżdżajcie. Komórka się nie rozwija”.

Jak mówili w wielu wywiadach, jeśli do końca 2019 r. nie uda się im zajść w ciążę, pomyślą o innym rozwiązaniu – być może adopcji. Nie będzie to jednak konieczne, bo Małgorzata Rozenek i Radek Majdan już wiedzą, że zostaną rodzicami w 2020 r.

„W końcu mogę to powiedzieć, nasza rodzina w przyszłym roku powiększy się (być może o kolejnego piłkarza). Jestem niezwykle szczęśliwy i tym szczęściem chciałem się z wami podzielić. Dziękuje ci Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo cię kocham… Dziękuję moim przyjaciołom z IRA, to był niezwykle wzruszający moment, który zapamiętam na zawsze” potwierdził Radosław Majdan na Instagramie.

 

 

 

Informacja o tym, że Małgorzata Rozenek jest w ciąży, z prędkością światła obiegła internet, mimo późnych godzin nocnych. Sama przyszła Mama, poinformowała swoich fanów o dobrej nowinie następnego dnia:

„Takie piękne rzeczy wczoraj się działy kiedy spałam (…) ostatnio chodzę wcześnie spać, co chyba każda przyszła Mama dobrze rozumie (…) To bardzo piękny czas dla Naszej rodziny, szczególnie, że przyszły Tata zwariował ze szczęścia i wniósł rozpieszczanie na zupełnie inny poziom (…) czasami trzeba walczyć o swoje marzenia, ale warto bo one się spełniają(…)” napisała na Instagramie.

 

 

 

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży: będzie syn (?)

Szczęśliwi przyszli rodzice nie zdradzają na razie oficjalnie płci dziecka, ale jak donosi za pośrednictwem swoich informatorów magazyn „Party” Małgorzata i Radosław w czerwcu 2020 roku przywitają synka, co jednocześnie oznacza, że Małgorzata Rozenek jest w 4. miesiącu ciąży. Z pewnością lada moment informacje te potwierdzi lub sprostuje sama gwiazda.

Marzenia się spełniają, ale czasem trzeba o nie walczyć – 1,5 mln polskich par wie, czym jest niepłodność

O tym, że o marzenia związane z ciążą, często trzeba walczyć, wie w Polsce co piąta para. Niepłodność to choroba społeczna, z którą walczy 1,5 miliona par w Polsce i kilkanaście milionów na świecie. Jedną z metod leczenia niepłodności jest in vitro. To dzięki niemu w ciągu 41 lat – od pierwszej udanej procedury – na świat przyszło ponad 8 milionów dzieci. W Polsce metoda od 2016 roku nie jest refundowana, a za sprawą rządów PiS niepłodni doświadczają wielu utrudnień związanych z leczeniem in vitro. Małgorzata Rozenek-Majdan w związku z tym, że sama doświadczyła, czym jest niepłodność, od jakiegoś czasu bardzo mocno zaangażowała się w działania mające na celu ułatwienie niepłodnym dostęp do in vitro i leczenia niepłodności. W maju 2019 wydała książkę „In vitro. Rozmowy Intymne”, a obecnie jest w trakcie realizacji filmu dotyczącego niepłodności.

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy, a Pani Małgorzacie życzymy zdrowej i spokojnej ciąży.

Małgorzata Rozenek-Majdan spodziewa się dziecka.

Fot. Instagram/m_rozenek

 

POLECAMY: Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży. Czy urodzi synka?

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży! Będzie chłopiec czy dziewczynka?

 


Polonistka, dziennikarka, redaktorka. Specjalizuje się w tematyce: ciąża, parenting, niepłodność, dieta propłodnościowa. Email: redakcja@brubenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *